pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Anarchy Online: The Notum Wars 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Anarchy Online: The Notum Wars 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Anarchy Online: The Notum Wars

Matrix
    Matrix
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 331
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/07/09
    Warıor
    Eski Oyuncu
    BJK

Anarchy Online: The Notum Wars Empty Anarchy Online: The Notum Wars

Mesaj tarafından Matrix Çarş. Ağus. 05, 2009 3:22 pm

beklemediğiniz bir anda dünyanız değişiyor. Dünyadaki birlik bozuluyor. Savaşın hangi tarafında yer alırsanız alın, Omni-Tek'in sertliğinin etkilerini hissediyorsunuz. Omni-Tek, Rubi-Ka gezegeninin düzenini sağlayan Tir Accord’ın koyduğu kurallara uymayacağını açıklayınca, bu beraberinde birçok sorun getirir. ICC, yani etkin durumda olan ticaret örgütü, Notum madeninin çıkarılması karşısındaki engelleri kaldırıyorlar ve böylece çeşitli gruplar bu değerli kaynakları kendileri çıkarma imkanına sahip oluyorlar. Omni-Tek'in Notum üzerindeki tekeli de sona eriyor.

The Notum Wars, Funcom tarafından üretilen online role-playing oyunu Anarchy Online için yapılmış bir ek paket. Her ne kadar genişleme pakedi gözüyle bakılsa da, Funcom getirilen yenilikleri yetersiz bulduğu için “genişleme pakedi” yerine “booster pack – hızlandırıcı paket?!” demeyi uygun görüyor. Notum Wars ile birlikte Anarchy Online’a aralarında yeni nesnelerin, görevlerin ve yeni araçların da bulunduğu bazı yenilikler eklenmiş. Bu yeniliklerin en önemlisi de Alan Kontrolü. 20$ fiyatla satılan Notum Wars, bir ek paket olmasına rağmen yanında oyunun oynanabilmesi için gereken Anarchy Online ile birlikte geliyor. Böylece Anarchy Online dünyasına ilk defa adım atan oyuncular da bir zahmetten ve masraftan kurtuluyorlar. Anarchy Online'ın teknik özellikleri bu oyunda her ne kadar geliştirilmiş olsa da hala oyunla yeni tanışanlar için oyun, korkutucu ve karmaşık bir hal alabiliyor.

Anarchy Online, o dönem için farklı sayılabilecek bilim-kurgu atmosferi ve yine o zaman için etkileyici sayılabilecek grafikleri nedeniyle merakla beklenmiş fakat oyunun yayınlanmasıyla birlikte yaşanan birçok teknik sorun, oyuncuları bu oyundan uzaklaştırmıştı. O zamandan bu zamana, çok daha sağlam bir oyun haline gelmiş, tabi çok fazla nesne ve oyuncunun bulunduğu ortamlarda yaşanan lag sorununu önemsemezsek.

Oyuna ilk başladığınızda, 3 taraftan birini seçmek zorundasınız. Omni-Tek, son güne kadar Rubi-Ka gezegenindeki madenleri işletme hakkına sahip olan büyük bir firma. Omni-Tek’in tekel durumunda olmasından ve yaptıklarından rahatsız olan kabileler ayaklanırlar. İşte siz de ya bu taraflardan biri olacaksınız ya da kendinizi tarafsız ilan edeceksiniz. Notum Wars, bu parçalanmışlık üzerine kurulmuş bir oyun. Fakat kabileler içinde de ayrı ayrı “organization” olarak adlandırılan gruplar kurulmasına imkan verilmiş, böylece daha da bölünmüş bir topluluk oluşturulmuş. Böylece, belli grupların hedeflerine daha kolay ulaşmaları sağlanmış olsa da kendi topraklarına göz dikmiş olan düşmanlarla uğraşmak daha da zor olabiliyor.

Öncelikle oyuncular, kontrol kulelerini inşa edecekleri bir alan bulmalılar. Her biri çeşitli seviyelerde kullanılabilir hale gelecek, birçok alan mevcut. Bu kuleleri yapmak için iki yol bulunuyor. Ya bir kule dükkanına gidip kulenizi satın alacaksınız, ya da kule yapımında gerekli malzemeleri satın alıp, kendi kulenizi kendiniz yapacaksınız. Kulenizi inşa ettikten sonra da, kulenin savunma özelliklerini geliştirmeli size sunduğu avantajları belirlemelisiniz. Bu avantaj belirleme konusu önemli, çünkü dünya üzerinde nerede olurlarsa olsunlar, grup üyeleriniz bu kulelerin sağlayacağı avantajlardan yararlanabilecekler. Bunların yanında grubunuzu geliştirecek ve rakiplerinizi kulenize saldırdığı sırada güçsüzleştirecek nesnelere sahip olmanız da olası.

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 10:43 am