pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

Kayıt Anlaşması

Devam etmek için kabul etmeniz gerekir:

Forumun hizmet kuralları

Bu forumun yöneticileri ve moderatörleri her ne kadar itiraz edilebilecek her türlü materyalı mümkün olduğu kadar kısa sürede siteden kaldıracak da olsa, bütün mesajların incelenmesi mümkün olmamaktadır. Bu durumda siz buraya gönderilen her mesajın, onu gönderen kullanıcının görüşlerini yansıttığını, moderatörlerin, adminlerin ya da webmasterların (kendilerine ait mesajlar dışında) sorumlu tutulamıyacağını peşinen kabul etmiş bulunuyorsunuz.

Bu forum sistemi, bazı bilgileri bilgisayarınızda saklamak için cookie'leri kullanmaktadır. Girdiğiniz özel bilgilerin hiçbiri bu cookie'lerde bulunmamaktadır, bunların tek amacı forumda daha rahat bir gezinti yapabilmenizdir. E-posta adresiniz sadece kaydınızı onaylamak ve şifrenizi yollamak içindir (Ve unuttuğunuz zaman şifrenizi yeniden yolluyor)

-Aşağılayıcı, müstehcen, kaba, iftira niteliğinde, nefret dolu, tehdit edici, sekse yönelik ya da kanunlarla çelişecek içerikler yasaktır.
-yasaya aykırı pratikler yasak;
-başka bir sitenin haberlerini yayıyorsanız, bu site bunu kabul etmeldir. Bu sitenin yöneticilerin yaptıkları işlere saygı duymak için sitenin adressini yazın !
-mesajları sadece bir kere yollayın.Yoksa tatsız oluyor!
-Yazım yanlışlarına ve gramer'e dikkat edin.SMS stillini tavsiye etmiyoruz!

Bunları dikkate almamanız durumunda hemen ve süresizce siteden uzaklaştırılırsınız (ve servis sağlayıcınız da haberdar edilir). Her mesajın IP adresi bunları engellemek için kaydedilmektedir. Bu forumun moderatörleri, adminleri ya da webmasterının, kendi iradeleri doğrultusuna herhangi bir başlığı silme, taşıma, kilitleme yetkisi olduğunu kabul ediyorsunuz. Bir kullanıcı olarak her girdiğiniz bilginin veritabanında saklanacağını kabul ediyorsunuz. Aşağıdaki "kabul ediyorum" linkine basarak :
-yukarıdaki bütün kuralları okuduğunuzu kabul ediyorsunuz;
-yukarıdaki bütün koşulların bağlayıcılığını kabul ediyorsunuz;
-Forumun moderatörlerine bir konuyu değiştirmekte,silmekte izin veriyorsunuz.


Forumumuza Üye Olmadan Önce Kuralları Okuyunuz!


 • Forumda Yazılan Mesajlardan Tamamen Üyeler Sorumludur.Sitemiz Bu Konuda Sorumluluk Üstlenmemektedir.
 • Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına Yada Uluslar Arası Anlaşmalara , Diğer Ulus Kanunlarına,Anlaşmalarına Ve Tüzüklerine Aykırı Mesajların Gönderilmesi Yasaktır.
 • Toplulukları Tahrik Edici,Alay Edici Yada Küçük Düşürücü Yazılar Yasaktır.Topluluklar Derken [Türk,Kürt,Ermeni,Yahudi,Çerkez,Zenci,Hint,Arap,Çingene,Roman,Rus,Göçmen]
  Gibi.
 • Tehdit Edici, Küfürlü, Örf Ve AdetlereKarşı, Nefret Dolu Ya Da Çok Miktarlarda İstenmeyen Mesajlar Göndermek;Din, Dil, Irk Ayrımına Yönelik İletiler Göndermek Ve MateryallerKullanmak; Forum Yöneticilerini Ve Kullanıcılarını Küçümser DavranışlarSergilemek Yasaktır.
 • Yorum Amacı Taşımayan Salt Propaganda İçerikli Parti Ve Siyaset Yazıları yasaktır.
 • Forumda Ticari Amaçlı Reklam Yapmak Yasaktır.
 • Forum Kurallarında Değişiklik Yapma Hakkı Adminin Elindedir Ve Kural Değişikliği Olduğu Zaman Duyurular Bölümünde Duyurulacaktır.
 • Forum Kurallarına Uymayan Üyeler Yöneticilerin Belirlediği Cezalar İle Cezalandırılır.
 • Foruma Üye Olmuş Herkes Bu Kuralları Kabul Etmiş Sayılır.
-Forum Yönetimi

Hesabınızın Aktivasyon İşlemini Gerçekleştirmeniz İçin Doğru MSN Adresi Yazınız.Aktivite Kodu Junk , Gereksiz Mesajlar Kutusuna Gelebiliyor.


Forum Saati Perş. Haz. 13, 2024 3:42 pm