pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Knight Online Güvenligi Ders 1 ( Trade Güvenligi ) 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Knight Online Güvenligi Ders 1 ( Trade Güvenligi ) 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Knight Online Güvenligi Ders 1 ( Trade Güvenligi )

FoxNeo
    FoxNeo
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 330
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/04/09

Knight Online Güvenligi Ders 1 ( Trade Güvenligi ) Empty Knight Online Güvenligi Ders 1 ( Trade Güvenligi )

Mesaj tarafından FoxNeo Paz Mayıs 24, 2009 12:21 pm

Merhaba arkadaslar Bu aralar Knight online da hacklenen arkadaslar listesi cok kabarmaya basladi.
    Bende size yardimci olmak icin bu dokumani hazirliyorum.

Öncelikle size KO da kisa yoldan para kazanmayi hedeflemis insanlarin uyguladigi teknikleri anlatayim.

1. Mesela Pazar açmis bir kisi Iron Crossbow +6 P:60 satiyor ve siz bunu almak istiyorsunuz ama
    yeterli paraniz yok ama iteminiz var. Satici arkadasa diyorsunuzki ben size Kukury +6 P:60
    ve 15m para vereyim siz bana IronX +6 verin diyorsunuz. Ve Akilli satici arkadas kabul ediyor
    ve Trade yoluuyor size Siz Adamin koydugu yaya bakiyorsunuz IronX +6. Sizde koyuyorsunuz
    adama vereceklerinizi ve adam tradeden cikiyor. Ve siz adama neden ciktigini soruyorsunuz adam
    size yanlislikla oldu vs.. gibi yalanlar uyduruyor ve trade yi gönderiyor size siz mazemeleri
    koyuyyorsunuz ve bu sefer adam IronX benzer ama bir ise yaramayan bir yay koyuyor ve siz
    bakma geregi duymadan ok lediginiz anda hacklendiginizin bir göstergesidir.

2. Baska bir yöntemden bahsedecegim. Mesela siz Trade yolu ile bir kisiye Para karsiliginda
    mazeme(item) satacaksiniz. Siz itemi koyuyorsunuz adam parayi koyuyor. Ok liyuorsunuz ve item
    adama parada size geçiyor. Daha sonra Bir kaç dakika sonra paranin sizden gittigini görüyorsunuz.
    Iste bu noktada asil önemli olan sey; Trade yapilirken iki bilgisayar arasinda Veri alis verisi olur
    Ve bu verileri Akilli arkadas dongulerini degistirirse eger bunu biliyorsa kesinlikle hacklenirsiniz.
    Bunun güvenligini almak icin;
    1. Trade ile alis veris yapmayi birakacagiz.
    2. HackShild kendi capinda KO yu güvenli yapiyor ama biz bunu bazi packlerle dahada guvenli hale
    getirecegiz.

Adres: http://**********.de/files/4976270/k...urity.zip.html

Verdigim adresteki güvenlik packindirin. Bu packin bilgisayarinizda calismasi sisteminize bagli
    yani Windows 98 ve Xp olan arkadaslar zorluk cekmeyecekler. Zaten diger isletim sistemlerinde
    çalismamaktadir.

Kurulumu: Öncelikle indirdiginiz zip acin. Içinde bir setup ve Knight Online in içine atacaginiz
    dosyalar bulunmaktadir. Öncelikle Setupu calistirin. Sisteminize bagli olarak eger hata verirse
    Setupu birakin ve Indirdiginiz zipin içinde bulunan dosyalari Knight online Klasorune kopyalayin.
    Hepsi bukadar.. Eger yapamassaniz bana özel msj yolu ile ulasin. Yüklemenizde yardimci olacagim.

Bu yazi hiçbir sekilde alinti degildir. Ve Her haklari bana aittir. Hiç bir sekilde alinti yapilamaz.
    Bunu bilin!

KO Güvenligi hakkinda sorunlariniz olursa bana özel msj yolu ile danisabilirsiniz. KO güvenligi hakkinda
    daha detayli dökümanlar hazirlayacagim. Tesekkürler

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 3:46 am