pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım !

MayonnaisE
    MayonnaisE
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4234
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/07/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! Empty Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım !

Mesaj tarafından MayonnaisE Paz Kas. 07, 2010 5:50 pm

Paket Içeriği :

- Item Group Editor
    - Upgrade Oran Editor
    - Item Upgrade Manager
    - Skillbar Decoder
    - Başlangıç Item Editor ( Yeni )
    - Inn Hostess Editor ( Yeni )
    - Inventory Editor ( Yeni )
    - Friend List Editor
    - Drop Editor
    - Item Mall ( PUS ) Editor
    - Karakter Editor
    - Nation Transfer Editor
    - Town Kordinat Editor
    - NPT Analyzer
    - Item Exchange Editor

* Drop Editor *

Veritabanında drobu olmayan karakterlere otomatik boş drop verir.Yani tıkladığınız her canavara drop ekleyebilirsiniz.Sağ mouse klik ile drobu silip , item listesinden seçtiğiniz itemi sol klik ile programdaki drop kutucuklarına tıklayarak ekleyebilirsiniz.Program grup itemleri altın soru işareti simgesiyle gösterir.Üzerine geldiğinizde grup itemin numarası yazar.Item listesinden grupları aratarak yeni grup ekleyebilirsiniz.Tek tuşla bütün dropları sağlıklı bir şekilde sıfırlayabilir veya sadece seçtiğiniz monstera ait drobu tek klik ile sıfırlayabilirsiniz.Item listesindeki yükleme çubuğu sizi yükleme yapıldığına dair bilgilendirir.Üzerindeki yazı bölümüyle isme göre arama yaptırabilirsiniz.Veya itemin türüne göre seçip listeyi o türe göre doldurtabilirsiniz.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 11102826
    Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 11375593

* Item Group Editor *

Bir monstera 30 tane drop ekleyebilmenizi sağlayan tabloyu yönetir.Solda grup numaralarını listeler ve üzerine tıkladığınızda simgeleriyle beraber gösterir.Itemlerin üzerlerine geldiğinizde özelliklerini aynı oyundaki gibi gösterir.Item resimlerinde hiçbir sorun olmaz hepsi oyundaki mantıkla okunur.Tek tuşla gruptaki itemleri sıfırlayabilirsiniz.Eğer grupta ekli olup , veritabanında ekli olmayan itemler varsa Grubu Onar butonuna basarak gruptaki bu tür kayıtlı olmayan itemleri silebilirsiniz.Yeni grup ekleyebilir ve eklediğiniz gruba yeni item verebilirsiniz.Eklemek istediğiniz itemi sağdaki item bölümündeki listeden doldurup seçebilir veya yükleme çubuğunun üzerindeki yazı kutusundan adını yazarak listeden seçebilirsiniz.Gruptaki itemleri silmek için resimlerin üzerine sağ tıklamanız yeterli.Program anlık işlem yaparak yaptığınız değişiklikleri anında kaydeder.Yeni item eklemek istiyorsanız itemi sağ bölümden seçtikten sonra simgelerin üzerine sol tıklamanız yeterli.O kutuda varolan item silinip , yerine sizin eklediğiniz item anına eklenecektir.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 34110467

Item Exchange Editor *

Oyunda fragment,abyss gem,chest vs. kırdırma işlemlerini yapan tabloyu yönetir.Soldaki listeden index gruplarını seçip hangi iteme karşılık hangi itemden ne kadar verileceğini ayarlayabilirsiniz.Npc isimleri tablodaki ada göre değil , oyundaki orjinal isimlerine göre okunur.Item simgelerini göstermede hiçbir problem yoktur.Eğer alınacan veya verilecek olan itemlerden herhangi biri veritabanında kayıtlı değilse Drobu Onar seçeneği ile bu itemleri indexten silebilirsiniz.Böylece oyunda hiçbir şekilde hata oluşmaz.Exchange Tablosunu Onar seçeneği ile item_exchange tablosunda npc isimleri bozuk olan Index numaralarını düzelten sql zzzzzzzzzzzz dosyası oluşturabilirsiniz. .Sql uzantılı bu dosyayı ister query analyzerda çalıştırarak exchange tablonuzu düzenli bir hale sokabilirsiniz , isterseniz de forumda paylaşabilirsiniz.Yeni item indexleri ekleyebilir ve kırdırma npclerine yeni itemler vermesini sağlayabilirsiniz. Seçtiğiniz itemi alma veya verme tarafına eklemek istiyorsanız sol mouse klik kullanabilirsiniz.Eğer o itemi alma veya verme tarafından silmek istiyorsanız sağ klik ile silebilirsiniz.Sildiğinizde işlem anında gerçekleşir.Alttaki kaydet butonu Alınacak Itemler bölümünün üzerindeki Index bilgilerini kaydetmek içindir.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 88615893

* Item Upgrade Manager *

Daha önce vb6 da programladığım programın mantığı değiştirilip özellikleri arttırılmış versionudur.Seçilen itemin özelliklerini sağ tarafta görebilirsiniz.Program upgrade edilemeyen itemlerin +10 a kadar upgrade edilebilmesi için query analyzer kodlarını oluşturmaya yarar.+0 dan +10 a kadar itemi listeden seçip butonlar ile alttaki bilgileri doldurduktan sonra oluştura basarak query analyzer kodlarını alttaki beyaz yazı kutucuğundan alabilirsiniz.Ister query analyzerda çalıştırıp itemin upgrade edilebilmesini sağlayabilirsiniz , isterseniz de forumda paylaşabilirsiniz.Kendi eklediğiniz itemlerin upgrade edilmesini bu program aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.Itemtype ve nOriginType bölümlerini kullanıcı otomasyonlu seçebilirsiniz.Yani iki saat bu itemin type kodu neydi filan diye araştırmanıza gerek yok.Sadece listeden seçiyorsunuz.Uniqe Takı , Uniqe Item ve Normal Item olarak 3 tane seçenek bulunuyor.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 31368026

* Inventory Editor *

Hiçbir prosedür kullanmadan herhangi bir karakterin inventorysini düzenlemenizi sağlar.Hiçbir şekilde prosedür kullanmaz ...

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 1212kx

* Başlangıç Item Editor *

Karakterlerin istediğiniz itemlerle başlamasını sağlayan prosedürün programıdır.Extra inventory editor prosedürlerine gerek duymaz ve prosedürsüz çalışır.Her classın başlangıç itemlerini bu programla istediğiniz gibi sorunsuz ve prosedürsüz düzenleyebilirsiniz.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 1212nz

* Inn Hostess Editor *

Girdiğiniz hesabın bankasını düzenlemenize yarar.Hiçbir prosedür kullanmaz ve sorunsuz çalışır.Sağ tık ile slotlardan silebilir veya sol tık ile ekleme yapabilirsiniz.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 121wn

* Upgrade Oran Editor *

Uniqe Item , Normal Item ve Takıların upgrade edilebilme oranlarını düzenler.Hiçbir şekilde hata vermez ve sorunsuz kaydeder.Tek tuşla hepsini %100 yapabilirsiniz.
    Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 69569871

* Karakter Editor *

Oyuncuların karakter özelliklerini editlemenizi sağlar.Gayet basit bi program aslında açıklamaya bile gerek yok.Hiçbir prosedür kullanmaz ve bütün işlemleri sorunsuzdur.Her veritabanına uyumludur.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 89601533

* Town Kordinat Editor *

Ekli olan bölgeler program yüklendiğinde id bilgisiyle beraber listeye yüklenir.Seçtiğiniz id ye ait orc ve humanların town çektiğinde gidecekleri kordinatlar gösterilir.Istediğiniz gibi editleyip kaydedebilirsiniz.

Başlangıç item,Inn Hostess,Inventory,Karakter,NPT Analyzer vb.Trayhoper Editör Paketi ResimLi Anlatım ! 21163025

Download Link : http://www.4shared.com/file/0uoXAZo0/Trayhoper_Editors-HepGeL.html

Alıntıdır.

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 7:40 am