pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Mass Effect 2 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Mass Effect 2 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Mass Effect 2

MayoneZ
    MayoneZ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2595
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/05/09
    Priest
    Tasarımcı
    BJK

Mass Effect 2 Empty Mass Effect 2

Mesaj tarafından MayoneZ Perş. Tem. 30, 2009 6:50 pm

Bu kez çok daha büyük bir tehlike yaklaşıyor
    2183 yılındayız. Bundan çok çok uzun zaman önce Prothean isimli bir ırkMass Effect 2 Smilev evrende yükseldi. Teknoloji konusunda mutlak hakimiyet sahibiydiler. Edebiyatları ve çalışmaları insanlara yani bize hala ilham veriyor. Teknolojileri bizlere evrenin yolunu açtı. Yüzlerce gezegen ve onlarca güneş keşfettik. Yıldız geçitleri arasında unutulmaz yolculuklar yaptık. Ne var ki; pek çok ırk bize güvenmiyor ve hor görüyor. Pek haksız sayılmazlarMass Effect 2 Smilev aramızdan çoğu güvenilmez. Ancak göremedikleri şu: BazılarımızMass Effect 2 Smilev sevdikleri için her şeyi yapmakta tereddüt etmez.

Asıl merak ettiğim Prothean’lar nasıl ortadan kalktı? Bunu düşünmek bile ürpermeme neden oluyor. Kadir bir gücüMass Effect 2 Smilev mezara gömecek varlıklar ne olabilir? Evrende tanıştığımız hiçbir ırkMass Effect 2 Smilev bunu başarabilecek güce ve donanıma sahip değil. Peki daha tanışmadığımız ne gibi kötülükler olabilir?

Şu ana odaklanmak zorundayım. Çok küçükken ailemi kaybettim. Savaşta yaşadıklarım efsane olmamı sağladı. Ben “Efsanelik” gibi içi boş kavramlara pek değer vermem aslında… SSV Normandy benim evim. OMass Effect 2 Smilev insanların yüz akı ve en gelişmiş uzay gemisidir. Kaptan Anderson ile birlikte çalışıyoruz; ben ikinci kaptanlık görevindeyim. Eden Prime’dan gelen yardım çağrısına doğru hareketlendik. Nihlus adındaki Spectre da bu görevde bize yardım ediyor. Spectre’ler evrenin en etkili çalışan ve düzeni sağlayan örgütü.

Eden Prime’da ne olmuş? Lanet olsun. Tüm bu insanlar nasıl öldürülmüş? Geth… Şu lanetli ırk… Zombi gibiMass Effect 2 Smilev yarı sentetikMass Effect 2 Smilev iğrenç varlıklar. Tüm dostlarımızı parçalamışlar. Böyle bir ölümü kim hak edebilir ki? Saren Arterius denilen hain… Spectre’lara ihanet ediyor ve Geth’leri yönetiyor. Kendi kardeşi Nihlus’u bile öldürdü. Onun peşindeydim. Ama konsey bana değil; Saren’a inanıyor. Ne de olsa basit bir insanım…

Mass Effect 2 7_s"Mass Effect 2'de işler daha da karışıyor. Komutan Shepard'ı daha derin entrikalar ve zorlu düşmanlar bekliyorNihayet aradığım kanıt ellerimde… Saren’ın bir hain olduğunaMass Effect 2 Smilev onları ikna edebildim. Daha korkunç bir gerçeği ortaya çıkardım. Tüm olan bitenin arkasındaMass Effect 2 Smilev Reaper’lar adı verilen antik bir kötülük var. Yarığı onlar kontrol ediyor. Prothean’ları bile onlar yok etmiş. Ne yazık kiMass Effect 2 Smilev konsey bana inanmıyor. Reaper’ların varlığı inkar edilemezMass Effect 2 Smilev peki bana neden inanmıyorlar. Önyargılı ahmaklar. Saren gerçeğini ortaya çıkarmamMass Effect 2 Smilev bana evren tarihinin ilk Spectre’ı olma unvanını kazandırıyor. Bu pek de umurumda sayılmaz. Reaper’lar orada bir yerde…

Öğrendiğim gerçek kanımı donduruyor; Reaper’lardan biri olan Sovereign bana açıkladı. Reaper’larMass Effect 2 Smilev organik yaşamların gelebileceği en yüksek noktaya gelmelerine izin verirlerMass Effect 2 Smilev daha sonra o ırkı yok ederlermiş. Prothean’ların başına gelen de bu olmalı. Aman Tanrım! Bu nasıl bir sadistlik?

SarenMass Effect 2 Smilev eski bir Spectre’dı. Yaptığı kötülüklere rağmen ona anlatıyorum. Olan şeyleri anlatıyorum. Onu bir şekilde ikna etmeyi başarıyorum. Saren kendini öldürüyorMass Effect 2 Smilev ama Reaper’lar onun gitmesine izin vermiyor. Bedenini diriltiyorlar ve tüm ittifakı yok etmekte kararlılar. Neyse kiMass Effect 2 Smilev konsey benim yanımda. Citadel’in düşüşünden sonra gerçeği gördüler. İttifakın tüm gemileriMass Effect 2 Smilev ancak birlikte Sovereign’ı yok edebiliyorlar. Şeytan gemi ve ırkların yok edicisi! Ama biliyorumMass Effect 2 Smilev Reaper’lar orda bir yerde. En güçlüsü düşse bile diğerleri hala bekliyor. Bu iş bitmedi. Reaper’ları bir kez ve sonsuza kadar ortadan kaldırmak benim görevim…

Ben Komutan Shepard; takipteyim!

Mass Effect 2’nin (MF2) ilk gösterilen videosunda (Teaser Trailer) hiç de hoş olmayan bir şaka ile karşılaştık. Komutan ShepardMass Effect 2 Smilev öldü gibi gösteriliyordu. Neyse ki bizi kalpten götürmekten vazgeçen yapımcılarMass Effect 2 Smilev bunun böyle olmadığını çabuk ortaya koydu. Shepard ölmemişti ve eskisinden bile büyük bir tehlike kapıdaydı. Üçleme olması beklenenMass Effect 2 Smilev Mass Effect serisinin ikinci oyunuMass Effect 2 Smilev ilkinden bile daha karanlık olacak. UmutsuzlukMass Effect 2 Smilev damarlarınızda kan gibi akacak.Bu kez çok daha büyük bir tehlike yaklaşıyorYapımcılara göre MF2 en geç 2010’un Mart ayında piyasaya sürülecek. Gördüğümüz kadarıyla dövüş sistemi elden geçirilmiş ve daha da etkileyici kılınmış. Yapay zekanın seviyesinin de arttırılmasıylaMass Effect 2 Smilev çarpışmalar eskisinden daha çarpıcıMass Effect 2 Smilev keyifli ve kesinlikle daha zor olacakmış gibi görünüyor. Daha da güzeliMass Effect 2 Smilev aksiyon sahneleri o kadar gerçek zamanlı kiMass Effect 2 Smilev gerçek yaşamda mı yoksa oyunda mı olduğunuzu bir an şaşırabiliyorsunuz. Yara aldığınızı varsayalım. Oyunu durdurdunuz ve taktik belirleyeceksiniz. Ancak “Pause” durumunda olduğunuz halde kanınızın halen aktığını ve gücünüzün azaldığınıMass Effect 2 Smilev hem dehşetleMass Effect 2 Smilev hem de şaşkınlıkla fark edeceksiniz.

Oyunda görsel olarak en göze çarpan nokta silahlar ve inanılmaz güçleri. Gerçekçi patlama efektleri ile desteklenmiş silahlarMass Effect 2 Smilev onlarca düşmanı aynı anda ortadan kaldırabiliyor. Tabii ki bu çeşit ağır silahları kullanmak büyük ustalık gerektiriyor ve kendi dostlarınıza zarar vermeniz de olasılıklar içinde. Mass Effect 1’deMass Effect 2 Smilev genelde karasal taşıtları kullanıyordunuz. Bu da değişecek ve kulelere geminizle saldırabileceksiniz.

Yenilikler

Fuarda ve daha sonra yapılan incelemelerde ortaya çıkmış diğer gerçekler de söz konusu. Bunlardan en önemlilerinden biriMass Effect 2 Smilev yeni uzaylı ırkları hakkında… Vahşi savaşçılar olanMass Effect 2 Smilev insanlarla en ufak bir benzerlik göstermeye kurt benzeri yaratıklarMass Effect 2 Smilev bizleri epey terletecek gibi gözüküyor.

Mass Effect 2 1_s"Grafikler üstünde geliştirmeler yapılmış. Karakter modellemeleri de eskisine göre daha gerçekçi hareketlere sahip olacak."
    Karakterler de eskisine göre kat ve kat geliştirilmiş. Grafiksel olarak modellemeler daha çarpıcıykenMass Effect 2 Smilev Shepard uzman tasarımcılar tarafından gözden geçirilmiş ve hareketleriMass Effect 2 Smilev gerçek insana iyice yaklaştırılmış. Eskisinden 10 kat daha fazla vücut dili ve konuşma stili ortaya çıkarılmış. Bu yalnızca Shepard için değilMass Effect 2 Smilev grubunuzun diğer üyeleri için de geçerli olacak. Ayrıca karizmatik ve esrarengiz bir uzaylı suikastçı grubunuza katılacak. Mass EffectMass Effect 2 Smilev ara demolar açısından çok zengin sayılmazdı. Bunun da üstesinden gelinmiş. Ara demoların kalitesi ve sayısı artırılmış… Statik ortam geride bırakılmış ve seslendirmeler daha profesyonel hale gelmiş.

Bildiğiniz gibi başta Shepard’ın ölümünden bahsetmiştim. Aslında bu biraz da sizin elinizde. Mass Effect 2Mass Effect 2 Smilev çoğu RPG’nin sunmadığı bir özgürlük sunacak. Seçimleriniz yapımdaki tüm noktaları biçimlendirebilecek. Eğer bazılarını doğru yapmazsanızMass Effect 2 Smilev Mass Effect 2’yi Shepard ve grubundaki diğer karakterlerin öldüğü bir demoyla bitirmeniz olasılıklar dahilinde.

Bitmeyen entrikalar

Mass Effect 2Mass Effect 2 Smilev Cerberus Corporation’un etrafında şekillenecek. Saren’ın aksine bu cehennem köpekleriMass Effect 2 Smilev Reaper’larla çalışmaya fazlasıyla istekliler ve pişmanlık duyup kendilerini öldürecek tipler de değiller. MaalesefMass Effect 2 Smilev günümüzdeki tüm özel şirketler gibi yalnızca kendini düşünen CerberusMass Effect 2 Smilev gösterdiğinden çok daha fazlasını biliyor ve Spectre meclisinde bile önemli bir güç sahibi olmuşlar. ShepardMass Effect 2 Smilev kendisine eskisinden bile güçlü müttefikler bulmaz zorunda yoksa evren diye bir şey kalmayacak.

Oyun dünyasının en iyi RPG yapımlarından biri olan Mass EffectMass Effect 2 Smilev eskisinden bile daha iddialı olarak çok yakında piyasaya sürülecek. Karanlık atmosferMass Effect 2 Smilev birçok korku-gerilim ürününden bile daha heyecan verici. Son bir sürpriz olarak belirtmeliyim ki; Resident Evil 5’te Albert Wesker’ı seslendiren D.C DouglasMass Effect 2 Smilev Mass Effect 2’de kilit karakterlerden birini seslendirecek. Bu karakterin kim olduğu ise sır gibi saklanıyor. alıntı...

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 8:11 am