pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Yeter Artık...! 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Yeter Artık...! 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

2 posters

Yeter Artık...!

IISnakeII
    IISnakeII
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 321
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 19/08/10
    Asasian
    Oyun Kurucu
    FB

Yeter Artık...! Empty Yeter Artık...!

Mesaj tarafından IISnakeII Salı Ekim 19, 2010 3:42 pm

capak10 demiş ki:Kardesim doğru ip ver vermiyceksen Lioner pm atcam modluktan düşürsün seni

ko222 demiş ki:Dostum verdigin ip yanlis nedn milleti oyaliyosun ??

http://pvpserverler.forumclan.com/msg.forum?folder=inbox&mode=read&p=100781

"Bu şahısların yazdığı mesajlar ve daha başka sayamadığım bir sürü mesajları daha önce dile getirmiştim...Fakat bu mesajların haddi hesabı kalmadı artık.Ben server paylaşıyorum.Belli bir zaman sonra kapatıyorlarmış yöneticileri tarafından.Bu benim suçummu illa serveri ben mi ayakta tutayım...Sanki bütün yayınladığım serverleri ben yönetiyormuşum gibi bana tepki gösteriyorlar...Daha önceden belirttiğim bu şikayet "hallederis" ifadesiyle geçiştirilmişti...
    Gereğin yapılmasını birkez daha istiyorum....

N:Bu sitede az çok olsada vakit geçirdim ve kendimce bişeyler katmak istedim.Yeni şeyler paylaştım ama yinede huzur bulamadım.Herkes d.mod olduğum için havalı olduğumu düşünüyorlar ama ben öyle değilim.Ama modlara böyle bir şikayet edemiyorlar çünkü banlanma korkusu oldukları için...

Yaklaşık 1 aydır giremiyorum... Ve de paylaşmıyorum.Bu sorun çözülene kadar da paylaşmayacağım... Gerekirse görevimden çekilmeye razıyım.Eger çekilirsem sevinecek şahıslar olacaktır bundanda eminim....

Herkese iyi forumlar...! Sizi tanıdığım için mutluyum
    Shaqun
    Shaqun
    Co Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1229
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/09
    Asasian
    Tasarımcı
    GS

Yeter Artık...! Empty Geri: Yeter Artık...!

Mesaj tarafından Shaqun Salı Ekim 19, 2010 4:22 pm

Kardesim Sen bir D.modsun ve Yönetici Odasını görüorsun ordan Bunları Dile getir Yetkililerin Yetkililere Basvuracaqı yer Burası Deil Yönetici Odası .s

Ayrıca Modlara deil S.modlara Bile Şikayetler qeLior Burdaki Diğer Açılan konuları incele görürsün Zamanında princeofleqend ' e vs arkadaslarımıza Şikayetlerin geldiğini Anlatmaya Calısıorz Ama fayda Etmior Üyelere Tekrar Sölüorm burdan Sw ı Biz Paylaşımını yapıorz Sw Biz Paylaştığımızda Açıktır Sonradan Kapanmış Olabilir Biz Size Sw 'ı Biz Açtık gelin demiorz Sdce Sw Tanıtımı yapıorz.

Forum Saati Cuma Ekim 18, 2024 9:06 am