pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım

MayoneZ
    MayoneZ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2595
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/05/09
    Priest
    Tasarımcı
    BJK

İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım Empty İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım

Mesaj tarafından MayoneZ Çarş. Tem. 29, 2009 11:08 am

İttifak İle İlgili Herşey

I.
    Baslangic
    II. Diplomasi Puanlari
    III. Ittifaga Giris
    IV. Ittifak Kurma
    V. Ittifak Yonetimi
    VI. Ittifak Siralamasi

I. Baslangic

-Herseyden once ittifak ile ilgili islem yapabilmek icin oncelikle Buyukelcilik Binasını yapmak zorundasınız.
    -Buyukelcilik binasini cikarabilmek icin gereken araştırmaları Binalar için Gereken Bilimsel Geliştirmeler başlığından bulabilirsiniz.

-Her buyukelcilik bina seviyesi size 1 diplomasi puanı kazandiracaktir.
    (Ilk seviyede baslangic bonusu olarak +2 fazla puan verecektir.)

II. Diplomasi Puanlari

-Buyukelcilik binanizi yaptiktan sonra anlaşmalar yapmaya ve ittifaklara girmeye baslayabilirsiniz.
    -Yeni bir ittifak kurmak icin buyukelcilik binanizin 3. seviyede olmasi gerekli.
    -Yaptiginiz her anlasma ve girdiginiz her ittifak 1 diplomasi puaniniza mal olacaktir.

-Yaptiginiz anlasma feshedildiginde harcamis oldugunuz diplomasi puanini geri kazanacaksiniz.

III. Ittifaga Girme

-Tek basiniza oynamaktan sikildiginiz zaman herhangi bir ittifaga girebilirsiniz.
    -Tabi ilk once kriterlerinize uyan bir ittifak bulmalisiniz. Bunu yapabilmek icin oncelikle :

1. Buyukelcilik binaniza tiklayin.
    2. Sayfanin altindaki İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım Itt1ue5 butonuna tiklayin.

a. Buradan İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım Itt2cv9 butonunu kullanarak benzer puanli uyeleri olan ittifaklari gorebilirsiniz.
      b. Veya ittifak ismi, tagi, puani, ortalama puani, uye sayisina gore arama yapabilirsiniz.

İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım Itt3ar5

-Herhangi bir ittifagin ustune tiklayarak o ittifak hakkindaki detayli bilgilere ulasabilirsiniz.
    -Herhangi bir ittifaga girmek icin ittifak isminin yaninda bulunan isarete İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım Itt4tk0 tiklamaniz gerekmektedir. Tabii hemen ittifaga girmiyorsunuz. Ittifak yoneticisinin basvurunuzu kabul etmesi gerekir.

Not : Herhangi bir ittifaga girmek size ve ittifak puanina 1 diplomasi puanina mal olacaktir.

IV. Ittifak Kurmak

-Eger hicbir ittifaga uye degilseniz kendi ittifaginizi kurabilirsiniz.
    -Bunu yapabilmek icin oncelikle Buyukelcilik binaniza tiklamalisiniz.
    -Daha sonra ittifak ismi ve tagini yazip "Ittifak Kurmak" butonuna tiklamalisiniz.
    İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım Itt5vy2
    -Ittifak tagi 3 ile 5 haneli, ittifak ismi 3 ile 15 haneli olmalidir.
    -Ittifak ismi veya tagi ozel karakterler iceremez..

Not : Ittifaga giren her uye 1 diplomasi puanina mal olacagindan, diplomasi puanlarinizi ittifaginiza aktarmayi unutmayin.

V. Ittifak Yonetimi

Herhangi bir ittifakta yonetici oldugunuzda, buyukelcilige tikladiginizda ekranın sol kosesinde bazı seçenekler göreceksiniz.

İkariam İttifak Kurma ve İttifaka Kayıt Olma Hakkında Geniş Anlatım Itt6hq1

* Uye Secenekleri

Herkese Mesaj Yolla - Ittifaginizdaki Herkese Mesaj yollamaya yarar.
    Çıkış - Ittifagi terket

* General Secenekleri

Birliklere Toplu Bakis - Ittifaginizdaki uyelerin detayli olarak ne kadar askeri ve gemisi oldugunu görebilirsiniz.

* Icisleri Bakani Secenekleri

Kaynaklara Bak - Uyelerin depolarinda ne kadar kaynaga sahip olduklarini gorebilirsiniz.
    Ittifaga Ozel Ic Sayfalari Degistir - Ittifak ic sayfalarini degistirebilirsiniz. (ittifak ic sayfasi sadece uyelere ozeldir.)

* Diplomat Secenekleri

Harici Ittifak sayfasini degistir - Ittifak dis sayfalarini ve ittifak ana sayfa adresini degistirebilirsiniz. (Ittifak dis sayfasi herkese gorunur. )

* Lider Secenekleri

Ittifagi Degistir - Buradan ittifagin ismini, tagini ve ittifak aciklamasini degistirebilirsiniz.
    Makam Dagit - Buradan uyelerinize makam dagitabilirsiniz. (Ittifak kurucusu ittifagi kurdugunda butun rutbelere sahip olur.)
    Ittifak Yonetimini Devret - Burdan liderliği başka birine devredebilirsiniz.
    Ittifagi Dagit - Ittifaginizi kalici olarak silebilirsiniz.
    Diplomasi Puani Aktarimi - Buradan diplomasi puaninizi ittifaga aktarip ittifak diplomasi puanina donusturebilirsiniz.
    Bonus Kaynaklar - Uyelerin lidere yolladiklari bonus kaynaklari buradan gorebilirsiniz.

VI. Ittifak Sıralaması

Lider

* Ittifak uyelerinin sayisina ve gucune gore gunluk bonus kaynak alir.
    * Ittifagin ismini ve tagini degistirebilir.
    * Makam atayabilir.(diplomat, general ve ic isleri bakani)
    * Ittifagi dagitabilir.
    * Yeni bir lider atayabilir.

Ic isleri Bakani

* Yeni uye alimlari ve eski uyeleri atma yetkisine sahiptir.
    * Butun ittifak uyelerin kaynaklarini gorebilir.
    * Ittifak ic sayfasini duzenleyebilir.

General

* Uyelerin butun asker ve gemilerini gorebilir.
    * Ittifak uyelerine yapilan veya ittifak uyelerinin yaptigi butun savaslari gorebilir..

Diplomat

* Ittifak harici sayfasini duzenleyebilir.
    * Ittifak anlasmalari yapabilir.

Uye

* Herkese Mesaj Yollayabilir..

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 2:15 am