pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

+6
roker1
adadad01
unlu_ozgur
ft.caner
suos10
Shampion
10 posters

JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv] {PayLaşım ByShampion}

Shampion
    Shampion
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2477
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/09
    Asasian
    Eski Oyuncu
    GS

JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Empty JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv] {PayLaşım ByShampion}

Mesaj tarafından Shampion Salı Eyl. 14, 2010 3:18 pm

ARKADAŞLAR KONUYU TAMAMEN MESAJA KAPATMIYORUM EĞER KAPATIRSAM RESİMLERİ VE KONUYU İYİ GÖREMEYECEKSİNİZ.BU YÜZDEN TEK TEK RESİMLERİ KAPATIYORUM.ARŞİV HARİKA RESİMLER OLMADAN BİRŞEYDE YAPAMASSINIZ.BU YÜZDEN
    |||||||
    DOWNLOAD LİNKLERİ VE RESİMLERİ GÖREBİLMEK İÇİN KONUYA MESAJ ATINIZ!

Herşeyden Önce Mrb..
    UsKo Ve Pwp Den Bıktıgımiz İçin 2-3 Arkadaş JapKo Geçmeyi Düşündük Gel Görki Yarim Yamalak Konularda Yetersiz Anlatımlarla Açılmiş Konular.. Hiç Bir İnsanoğlunun Düzgün Anliyamicaği konular.. üstelik yardim amaçli açılan konularada bakan yardim eden çok az.. Fakat bn Hşrydn Önce Yardim Etmenin İnsanliğin Doğasinda Oldugu İçin Japko Hakkındakı Her şeyi 1 Konu altında Topluyorum.. Eksiklerinizide Bu Konu AltındaYardim
    Edicem.. Bn 3-4 Gündür Nette Aradim Ve Yarim Yamalak Konulari Tek Konu Halinde Paylaşicam..

Şimdi Öncelikle...

1. BÖLÜM : Japonca Harf Secenekleri
    Üyelikimizi Sorunsuz Almak İçin Öncelikle Pc Mize Japonca Harfleri
    Yüklüoruz.. Onuda Nasıl Yapicanizi Resimle Çok Detayli Bir Şekilde
    Anlaticam.... Anlatmaya Başlamadan Format Cd Nizi Hazirlayin.. JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smile
    Korkmayın Format Cd Sini Sadece Japonca Dili İçin Kullanıcaksınız
    Format Cd'niz Yoksa Arkadaşinizdan Yada 5lira Verip Alicaksiniz..
    İnternette Verilen Japon Dil Secenegini Tavsiye Etmem..JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Ka16
    Neyse Format Cd Nizi Takin Ve Şu Komutu İzleyin

Başlat > Ayarlar > Denetim Masasi > TarihJapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} SmilevSaatJapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} SmilevDil Ve Bölgesel Şecenekler

-Eger Denetim Masasında Böyle Birşey Yok Kardeşim Diorsaniz..
    Cvp: Denetim Masaniz Klasik Görünümdedir Sol Üst Tarafta '' Katogeri Görünüme Geçin '' Tiklayiniz Vede Tekrar Bakiniz JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Wink

Çok Yazi Yazip Sizi Konudan Sıkmak İstemedım İçin SS ( Screen Shot ) La Anlatıma Geçicem Birazda.. Resimleri Adim Adim Uygulayiniz..

[/img:6342]
    JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Japkodadil2Sorunsuz Yaparsanız Japon Harfleri Pc Nizde Sorunsuzca Görünebilir..

BÖLÜM 2 : JapKo Download

Oyunu Sorunsuzca İndirmek İçin Forumlardaki Son Derece Dandık Uploadları İndirmeniz Tavsiyem Degildir 3 Fazla Olsun Kırmızı Olsun Düşüncesi İle.. JapKo Nun Kendi Sitesinden Oyunu Sorunsuzca İndirmeniz Tavsiyemdir..

DOWNLOAD LİNK:
    {727Mb)

Oyunu İndirdikten Sonra Kurulumu Zor Olmamali =)

BÖLÜM 3 : Üyelik Alimi Sorunsuzca
    Adim Adim Anlattıgım Üyelik Alimi 28 Eylül 2009 a Aittir Ve En Güncel Olanidir.
    Evet Şimdi Öncelikle '' Hotmail.com JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smilev Windowslive.com '' Gibi
    Türk İşi Mailleri Bir Yana Birakioruz..

Temiz Bir Gmail Aliyoruz...
    Www.Gmail.com <<< Bundada Üyelik Alimini Anlatmaya Gerek
    Yoktur Umarim site Türkçe Nasil Olsa..

Sorunsuzca Bir Gmail Aldiktan Sonra Aşağidaki Resimleri İzleyiniz..

Üyelik Almak İçin Link ;

Resim 1 [Yönlendirme]
    Yeşil Butona Biraz Abaniniz.. JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smile

NOT
    illa Ben Gmaille Uraşmam Bilader umrumda Degilsin Msn Adresime Kurarım Derseniz Siz Bilirsiniz Fakat Linke Tikladinizda Türk İp ve Türk Adresi oldugundan Link Hata Verince Aklınıza Gelirim =) Neyse Devam Edelim..

Resim 2 [Mail]

Linke Yönlendirildiniz Şimdi 3. Resmi Takip Ediniz
    =)

Resim 3 - 4 [ Siteden Üyelik alımı ]

Evet Şimdi Geldik En Lanet Noktaya =)

Resim 4 [ Dogrulama Kodu Ve Onaylama ]

Evet Buraya Kadar Geldik Şimdi Size Vericem Japonca Harfler İle Dogrulama Kodunu Giriniz [ Eksik Harf Var Demeyin Kesinlikle Yoktur Cok Dikkatli Bakınız Harfler Birbirine Çok Benzemektedir.]

Güvenlik Kodu İçin Japonca Harfler .
    JAPON HARFLERİ GÖREBİLMEK İÇİN KONUYA MESAJ ATINIZ!

Şimdi Geldik Artik Son Bölüme
    BÖLÜM 4 : Proxifer Kurulumu JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smilev Ayarlanmasi JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smilev Ve Hakkındakı Sorunlar?
    Evet Geldik Zor Olan Bir Bölüme Daha Merak Etmeyin Anliyaiblceniz
    Resimlerle Anlatmaya Devam Edicem Öncelikle Bilmeyenler İçin Sölüyrum.
    JapKo Türk İp Lerine Banli ( Yasaklı ) Bu Yuzden Proxifer [İp Değiştirici ] Program Kullanicaz..Öncelikle Proxifer İndirmemiz Gerek Googleden Aramayin Die Onuda Paylaşiyorum..

Proxifer Download Sitesi

Görüceksinizki 3 Tane Proxifer Var..Sadece 1i Free [ Ücretsiz ] Digerleri Lisansli Deneme Günü 31 yaziyor..Merak Etmeyin Onada Açk Getirecez.. Öncelikle Kendi Tavsiyem Olan

Proxifier Portable Edition İndiriniz Pc Nize Kurunuz..

Ve Şimdi Dikkatle Dinleyin Cünkü Bu Bölümü Resimlere Forumdan Bakamıcaksınız Proxifer İp Degiştiniz An Msn Niz Gönderme Hatasi Firefox Kapanıcak.. Merak Etmeyin Bunun Nedeni Sizin
    İp Değiştirdiginiz Andan Türk İp Si Olmamanızdır =)

Resimli Anlatıma Geçiorum

Resim 1 : Proxifer Ayarlari =)

RESİM 1

RESİM2

RESİM 3

Proxy Hakkında 1-2 Soru Cevap Yapayim

- Bilader Resimdeki İp Örnekmidir. Yoksa Kullanayımmı.

Cvp: Öncelikle Resimdeki İp Bnm Daha
    Önceden kullandım 1 İp Dir Cogu Forumdada Verilmiştir. Bir ip Ne Kadar Az Kişi Kullanırsa Banlanma Riskiniz O Kadar Düşer.. Türk Oldunuz Anlasılmaz =)

-Başka Proxifer İp Si Nasil Bulabilirim?

Cvp: SockChain Adli İp Bulma Programi İle Bu sorun Ortadan Kalkıcaktir..

-Bilader Bu SocksChain Nasıl Kullancaz?

Cvp : Programi Açtinizda Karşiniza 100 İp Gelicek Yanlarında '' X '' Varsa İp Kullanılmaz Durumda Fakat Ampül Sembolu Varsa İp Çalişabilir Durumdadir..
    SockChain Adli Programi İndirmek İçin;

Bölüm 5 : Patch Ve Start..

Evet Geldık Son Bölüme..
    Artık Msn JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smilev Firefox JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smilev İnt Explorer Gibi
    Programları kapattık..
    Proxifer İle Bir İp Bağlandık Ve Bismillah Diyip Japko Launcher Açabiliriz..Baktınız Patch Cekmıor.. Hata Veriyor JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smilev Error Verior Vs..
    Kulaklarımı Çınlatmanıza Gerek Yok JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Ka16Yapıcanız Şey Patchleri Manuel ( Elle )İndirmenizdir..

BÖLÜM 6 : MANUEL PATCH [ EK BÖLÜM ]
    Evet Patch Çekemedik İlk Tahlisizliki yaşadik Sorun Değil Hevesiniz Kırılmasın Şimdi Yapicamiz Şey..
    Knight Online > Sağ Click > Özellikler > Hedef Bul > Options
    Açıyoruz Yukarda Sağda Versiyonun Kaç Oldugu Yazar..
    Örnekin Versiyon 1700 Yaziyor Yapicaniz Şey Sudur..
    http:\\downftp.mgame.co.jp/pub/knightonline/patch/patch1701.zip

İnternet Tarayiciniza Bunu Yazmaktir.. Ve o 1701 i Kaydetmek İçin Karşiniza Ekran Cıkıcaktir =) 1701 kaydettiniz peki şimdi 1701 rar dan cıkartıp ko klasörüne kopyalayınız..

Kopyaladıktan Sonra Launcher Açiniz Baktınız Gene Patch Cekmıor Hata Verior Devam Edioruz

http:\\downftp.mgame.co.jp/pub/knightonline/patch/patch1702.zip
    http:\\downftp.mgame.co.jp/pub/knightonline/patch/patch1703.zip
    http:\\downftp.mgame.co.jp/pub/knightonline/patch/patch1704.zip
    http:\\downftp.mgame.co.jp/pub/knightonline/patch/patch1705.zip

Japko Şuan Sanırsam
    1793 Patch Inde Diceksiniz

-Oha Lan O kadar şey inermi..

Cvp : Merak Etmeyiniz =)) JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Smilev Her 10 Patchden 7si 1Kb cıkıcaktır =))1793 dedime bakmayın siz 1794 üde deneyin indirirse indirin.
    zaten eger patch yoksa sayfa görüntülenemiyor hatasi alırsınız =))

BÖLÜM 7 : Sorunsuzca Oyuna Girmek [ EK BÖLÜM ]
    Evet Forumda Gözetledimki Çoğu Kişi Farkında Bile Degil..Oyunu Sorunsuz Kurmuşlar Patch Yapmıslar Fakat Oyuna Giremiorlar

Eyw..
    Çözüm Şudur Start Gelir.. Start tıklarsınız Karşiniza Bir Hata
    Gelicek
    EVET HAYİR butonu olan..Evet Tiklayınız Sizi Resmi Sitesine Yönlendirecek Siteden Login Oluorsunuz.Ve Sonrada Kirmizi Yuvarlak Buton Basınız Kendinizi Oyunda Bulucaksınız..
    Eger Oyuna İlk Defa Girecekseniz ilk 3defasında login olamaıcaksınız siteye pc rest atıp yeniden deneyiniz..
    suos10
    suos10
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/09/10
    Asasian
    Yeni Oyuncu
    GS

JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Empty Geri: JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv] {PayLaşım ByShampion}

Mesaj tarafından suos10 Cuma Eyl. 17, 2010 11:32 pm

paylasım için ty bende sıkıldım knıghttan koreko yada japko oynamak istiyorum bakalım nasıl olacak:D:D:D::D
    Shampion
    Shampion
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2477
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/09
    Asasian
    Eski Oyuncu
    GS

JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Empty Geri: JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv] {PayLaşım ByShampion}

Mesaj tarafından Shampion C.tesi Eyl. 18, 2010 12:50 am

suos10 demiş ki:paylasım için ty bende sıkıldım knıghttan koreko yada japko oynamak istiyorum bakalım nasıl olacak:D:D:D::D

:)) HayırLısı oLsun farklı deneyim olucaktır ben oynamadım ama bi ara bakmak istiyorum Japko'daki bazı anılarını ve japko hakkındaki düşüncelerini SS'ler vs.vs.. bizimle paylaşmanı isteriz :)
    ft.caner
    ft.caner
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
    Warıor
    Oyun Kurucu
    BJK

Mesaj tarafından ft.caner Salı Eyl. 21, 2010 8:33 pm

tesekkurler ıns calısırxD
    ft.caner
    ft.caner
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 7
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 21/09/10
    Warıor
    Oyun Kurucu
    BJK

Mesaj tarafından ft.caner Salı Eyl. 21, 2010 9:12 pm

bilader verdiğin link http://www.mgame.jp/regist/?cp_regid=KNIGHT mgame e yönlendırıyor direkt üyelkik sayfası gelmıyo ayrıca indirdim oyunu 1864 uncu patch olarak indi ve dedgın sekılde patch atlatamadım yardımcı olursanız sevınırım
    unlu_ozgur
    unlu_ozgur
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 6
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 26/01/10

Mesaj tarafından unlu_ozgur C.tesi Ekim 09, 2010 7:14 pm

süper paylaşım ellerina sağlık
    adadad01
    adadad01
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 26
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/08/09

Mesaj tarafından adadad01 C.tesi Kas. 27, 2010 10:49 pm

tşk ederimtşk ederimtşk ederimtşk ederim+
    roker1
    roker1
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 52
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/12/10
    Warıor
    Yeni Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından roker1 Cuma Ara. 31, 2010 2:45 am

offff
    123mal123
    123mal123
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 301
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/05/10

Mesaj tarafından 123mal123 Ptsi Ocak 24, 2011 10:00 pm

asddddddddddddd
    ermankoc
    ermankoc
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/02/11
    Warıor
    Eski Oyuncu
    Diğer Takımlar

Mesaj tarafından ermankoc Paz Şub. 06, 2011 9:45 am

tşk
    karo08
    karo08
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/06/10
    Warıor
    Eski Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından karo08 Perş. Şub. 17, 2011 2:11 pm

bakalım bakalım nasılmış
    karo08
    karo08
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/06/10
    Warıor
    Eski Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından karo08 Perş. Şub. 17, 2011 3:32 pm

arkadaşım ben yükledim 1905 pacht de şu anda oyun oyunada yapdım herşeyi yapdım siteye giriyorum kırmızı yere tıklıyorum girmiyor pc res attım demin yine denedim olmadı ne yapıcam olması için ?
    ziya156
    ziya156
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 14/06/11
    Priest
    Yeni Oyuncu
    FB

JapKo Hakkındakı Herşey [Dev Arşiv]  {PayLaşım ByShampion} Empty asd

Mesaj tarafından ziya156 Salı Haz. 14, 2011 11:44 pm

paylaşım için teşekkürler.

Forum Saati Cuma Mayıs 03, 2024 12:01 am