pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam)

MayoneZ
    MayoneZ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2595
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/05/09
    Priest
    Tasarımcı
    BJK

My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Empty My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam)

Mesaj tarafından MayoneZ Salı Tem. 28, 2009 6:13 pm

My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Myblueberrynightscannes

Tür : Romantik
    Gösterim Tarihi : 11 Ocak 2008
    Yönetmen : Wong Kar-Wai
    Senaryo : Wong Kar-Wai My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Lawrence Block
    Görüntü Yönetmeni : Darius Khondji
    Yapım : 2007My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Fransa / Hong-Kong My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev 93 dk.

Oyuncular

Benjamin Kanes (Randy) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Norah Jones (Elizabeth) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Jude Law (Jeremy) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev David Strathairn (Arnie) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Natalie Portman (Leslie) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Hector A. Leguillow My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Rachel Weisz (Sue Lynne) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev LaVita Brooks (Cafe'deki Kadın) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Nate Bynum (Harlan) My Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev Chad R. Davis (Elizabeth'in Erkek Arkadaşı)

Kendisi ve hayatı ile ilgili soruları olan genç bir kadının bütün bunlarla yüzleşebilmekMy Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev kendisine ve aşka dair bütün sorularını/sorunlarını cevaplayabilmek için çıktığı ruhani yolculuğu bir yol öyküsü olarak anlatıyor My Blueberry Nights.

Yol boyunca karşısına çıkan bütün olağandışı karakterlerin süslediğiMy Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev aşka ve hayata dair sorularla dolu bir yolculuğu anlatan Wong Kar-WaiMy Blueberry Nights (Benim Aşk Pastam) Smilev şiirsel anlatımını yine beyazperdeye yansıtıyor.

Forum Saati Perş. Eyl. 19, 2024 3:38 am