pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

2 posters

Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli Anlatım]

Shampion
    Shampion
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2477
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 25/06/09
    Asasian
    Eski Oyuncu
    GS

Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Empty Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli Anlatım]

Mesaj tarafından Shampion Ptsi Ağus. 23, 2010 10:40 am

Merhabalar arkadaşlar. Sizlere elimden geldiğince yardım etmek istiyorum. Sürgün mağrasına girmek için yapılması gerekilen görevi Ekran görüntüleri ile anlatacam.

Sürgün Mağrasına Girmek İçin Yapılması Gerekilen Görev

Öncelikle 1.köyde bulunan Seon-Hae buluyoruz. Üzerine bir kere tıklıyoruz. Bize görevi veriyor.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 262KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 31888090
    Vermiş olduğu görev iseSürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Smilev Doyumpaperde "6 adet Fosil Gözyaşı" ve "4 adet Obsidyen" taşını bulmamızı ister. Doyumpaper'e geldiğimizde haritamızda bir kaç yer işaretlenmiş olur.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 222KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 12710839
    Fosil Gözyaşlarını haritada işaretlenen yerlere giderek bulabiliyoruz
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 181KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 62833833
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 121KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Grev1l
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 176KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Grev2b
    Bu şekilde 6 adet Fosil Gözyaşını topluyoruz. Sıra geldi 4 adet bulmamız gereken Obsidyenlere. Obsidyen bulmak içinde arkadaşlar Işınlayıcının oralarda çok bulununan " Alev" slotlarını kesiyoruz.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 263KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 93986132
    Elimizde şuan "6 adet Fosil Gözyaşı" ve "4 adet Obsidyen" bulunuyor. Sol tarafta Görev beliriyor. Bizden son kez " 1 adet Fosil Gözyaşı" istiyor olacaktır. Bunuda diğer Fosil Gözyaşlarını bulduğumuz gibi haritada işaretlenmiş yerlere giderek buluyoruz ve Doyumpaperde olan görevimiz son buluyor.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 116KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Grev3j
    Şimdi görevde de belirtildiği gibi 1.köye gitmemiz isteniliyor. Birinci köye gidip görevimizi teslim ediyoruz. Bize ikinci bir görev veriyor.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 239KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 116y
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x768 ve boyutu 178KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Grev4
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 221KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 111soa
    Bizden istenilen görev; Kızıl ormana gitmek ve orada işaretlenen yeri bulmak. Sağ üste bulunan haritayı " - " tuşuna basarak uzaklaştırabiliriz ve rahat bulabiliriz işaretlenmiş yeri. İşaretlenmiş yeri bulduğunuzda 2-3 saniye bekleyin ve Sol Tarafta Yeni Görev Sayfası gelir. O sayfaya tıkladığımızda bize " Kan Damlası " verir. Tekrardan 1.köye dönmemizi ve görevi Seon-Hae teslim etmemiz istenilir.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 222KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 114rvh
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 239KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 116yj
    Görevimizi başarıyla tamamlamış oluyoruz ve Seon-Hae bize "Kan Taşı" veriyor. Bu "Kan Taşı" ile Sürgün Mağrasına giriş yapabiliyoruz.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 248KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 117mx
    Almış olduğumuz "Kan taşı" ile Sürgün mağrasına giriş yapabiliriz. Bildiğimiz üzere bundan bir kaç ay önce Birinci köye Koe-Pung gelmişti. Şimdi oraya gidip Sürgün mağrasına giriş yapabiliriz.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 260KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 119fl
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Wol_errorBu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Gerçek boyutta görmek için bu çubuğa tıklayınız. Orjinal resmin boyutu 1024x708 ve boyutu 153KB.
    Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] 120uj
    isteyen vadidende girebilir
    Shaqun
    Shaqun
    Co Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1229
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/09
    Asasian
    Tasarımcı
    GS

Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli  Anlatım] Empty Geri: Sürgün mağarası Kan taşı Görevi [Resimli Anlatım]

Mesaj tarafından Shaqun Çarş. Eyl. 08, 2010 2:21 pm

Bilgilendirme İçin Tşkrler :)

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 2:46 pm