pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

ByDeathWarderv2/ Homeko Db v2.8 [Edit] / Yeni Dönem / Yeni Exp Sistemi/Takı/  30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

ByDeathWarderv2/ Homeko Db v2.8 [Edit] / Yeni Dönem / Yeni Exp Sistemi/Takı/  30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

ByDeathWarderv2/ Homeko Db v2.8 [Edit] / Yeni Dönem / Yeni Exp Sistemi/Takı/

Shaqun
    Shaqun
    Co Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1229
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/11/09
    Asasian
    Tasarımcı
    GS

ByDeathWarderv2/ Homeko Db v2.8 [Edit] / Yeni Dönem / Yeni Exp Sistemi/Takı/  Empty ByDeathWarderv2/ Homeko Db v2.8 [Edit] / Yeni Dönem / Yeni Exp Sistemi/Takı/

Mesaj tarafından Shaqun Paz Ağus. 22, 2010 2:41 am

Öncelik İle Kedinimden Söz Edeyim. Ben Bir Editörüm. Homeko Db v2.8 Bug,Yeni Sistem,Yeni Exp Getirdim ve Oynanması Daha Zevkli Hala Geldi.

Size Düzeltiğim Her Şeyi Acıklıcam.

-Stat bug Fixx Relog'ta Geliyor.
    -Metal Çeşitlerinin Hepsi Kaldırıldı.
    -Krowaz ve Death Zone Kapatıldı.
    -Np İle Alınan Metal Kaldırıldı.
    -Np İle Alınan Legend Shell Set +10 İçin Görevci Kaldırıldı.
    -Rebirh Sistemi Kaldırıldı. [Çünkü Cogu Oyuncuda Yok Şuan Ve Kapat Veriyor.]
    -Eslanttaki Buglu Dark Knight Slotları Güçlendirildi. [Hp Arttı,Vurus güçü Düşürüldü].
    -Sağ Taraftaki Dark Mare Slotunun Yanına Dark Knight Slotu Eklendi.
    -Troll Bölgesindeki Hq Cıkan Yerin Ordaki Ağaçın Altına Dark Knight Slotları Eklendi.
    -Brahman Arkasındaki Boş Yere 2. Brahman Slotu Eklendi. [Pek Olmadı Ama Genede Kasılır.]
    -Karlı Bölgedeki Dark Stone Eklendi [Uskodaki Yerine.]
    -82 LvL Görev Fixx.

Db'de Yaptıgım Köklü Değişikler

-İtemler Weopans' +5 , Uniq Takılar +0 Düşüyor.
    -Exp Zorlaştırıldı [Homeko Db v1 Özlemi Var gibi] [70 LvL'de 1 Paramun %4 veriyor.]
    - Exp Slotları Paramun,Dark Knight,Brahman,Dark Stone
    - Exp Zor Olması Bi Bakımdan Artık Userlerin Myko ve Homeko db Arasında Kalması Biri Cok Zor, Biri 1 Günde 83 :S, Ben Buna Denge Getirdim. ztn +75 den sonra Exp Yarı Yarı'ya Düşüyor.
    - Bi-Frost Drop Rare [Greed %5] [Lust %3] Diğerleri %1 dir.
    - Servernt Of Isıloon'a Bi-Frost'un Silah'ları Eklenmiştir. +5 Olarak.[Cıkması Gayet Zor.]
    -Sebebi Chotic Generator Hiç Dokunmadım Bu Taşlar İle +2 Takı Alınabilir. Ama Cok Emek Sarfetmek Lazım.
    - Krowaz İtemler Cok Nadir Cıkacaktır [Isıloon,Ultima,Felankor,Wolkanic Rock]
    - Maradonda Olan Uniq Takılar Kalmıştır.
    - Delos'taki Npc Kaldırılmıştır.
    -Legend Shell Set +8,Walkire,Bahamut,Gyhpon,Patos Glove,Red Chitin,Black Chitin Kalkmıştır.
    - Trina Maradon'dan Kalmıştır. Isıloon,Felankor,Ultima,Wolkanic Rock eklenmiştir.
    [/COLOR][/SIZE]

-Adminler Homeko Dbde Hep User Sıkıntısı Olur.İlk Acıldıgında Güzeldir.Baya User Gelir Ama 3 4 gün Sonra Userler Server Bıraktır. Herkez bir günde 83 olmustur Zaten. Legend Shell set +8 alır, Raptor +8 Shard +8 vs vs.....
    Bf Kolayca Kastırları Uniq +3 Takılar Olur.
    Server En Geç 1 hafta Sonra Normal Sanki 74 lvl başlangıclı full itemli Pk Server Döner.
    Zor Server Dediğin Arasında İtem Farkı Olcak.Emeğini Karşılığını Alıcaksın.İtem Farkılı Olunca Hırs Oluyor.İtem Yapmak Zor Olcakki. İtem Yapma Zevkin Olsun.
    Uniq Takılara Cok Önem Verdim.
    Örneğin ; Talos Kesince Bütün Belt Düşme Oranı Vardır. %70 İtem Cıkma Olasılığı vardır. Ama 10 Tane Belt Arasından Denk Gelmesidir. Aynısı bütün Bossları İçin Geçerlidir.
    Tek Uniq Cıkar Bosslar Drop Rare düşüktür.
    Bach ; %15 Rol Cıkma Şansı Vardır.
    Zırh ve Silah Cıkma Oranını Yarı Yarıya Düşürdüm. Çünkü +8 item Basmak Kolay Değil.

Birazda Olsa Usko Pk Cevirmeye Calıstım.Öteki Homeko Dblerde 1 2 hafta Sonra Adama Vuruyorsun Hp'si Gitmiyor. Seninde Hp'en Gitmiyor.
    Öyle 2 Saat Wslerden Sıkılanlar Içın Yaptım.

Updrage Oranları [Silahlar] ;
    +1 = %100
    +2 = %100
    +3 = %100
    +4 = %100
    +5 = %100
    +6 = %45
    +7 = %25
    +8 = %10
    +9 = %5
    +10 = %1

Uniq Takıları Basma ;