pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Paradise 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Paradise 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Paradise

spyvirüsü
    spyvirüsü
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 285
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/06/09
    Warıor
    Oyun Kurucu
    TS

Paradise Empty Paradise

Mesaj tarafından spyvirüsü Paz Tem. 26, 2009 12:47 pm

Nereden geldim, neredeyim, kimim ve nereye gidiyorum?

<table width="100" align="right" border="0" cellpadding="0" cellspacing="4"> <tr> <td>
    href="http://www3.smartadserver.com/call/jumpi/71899/500021/ana_sayfa.merlininkazani.com.digitouch//[timestamp]/no?"
    target="_blank">[img]http://www3.smartadserver.com/call/adi/71899/500021/ana_sayfa.merlininkazani.com.digitouch//[timestamp]/no?[/img]

</td></tr></table>

Gözümü açtığım zaman dayanılmaz bir sıcaklık hissediyordum. Kızgın kumların
    üzerine uzanmışım ve birileri gelip beni bulmuş. Beynimin her bir köşesi
    zonkluyor ve dayanılmaz bir acı hissetmekteyim. Üstelik geçmişimle ilgili hiçbir
    şey hatırlamıyorum. Dışarıdan gelen uğultular sanırım benim hakkımda ve bir uçak
    kazasından bahsediliyordu. Yoksa o ben miyim? Peki nasıl sağ kalmışım, daha da
    önemlisi, neden hiçbir şey hatırlayamıyorum? Sanırım başıma gelen şeyler, az buz
    bir şeyler olmasa gerek.
    <table width="150" align="LEFT" cellpadding="2" cellspacing="0" height="130"> <tr><td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#000000" cellpadding="1" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#ffffff" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle">Paradise 1_26_small</td> </tr> <tr> <td align="center" valign="middle"> Çevredeki yapılar etkileyici </td> </tr> </table> </td> </tr> </table> </td></tr></table>

İsmim de ne ki?

Yukarıdaki paragrafta, bildiğimiz ismiyle Ann Smith�in düşüncelerine yer verdik.
    Bildiğimiz ismiyle diyoruz çünkü ismini oyunda başladıktan sonra karşılaştığımız
    ilk insandan öğreniyoruz. Bize verilen bir kitapta bu isim kullanılmış ama yine
    de hiçbir şeyden emin değiliz. Kendimizi Marania isimli ülkede, gizemli bir
    prens tarafından yönetilen sarayda buluyoruz. Amaçlarımız o kadar fazla ki,
    içlerinde kim olduğumuzu öğrenmek bile var. Bunu yapmak hiç de kolay olmayacak.

<table width="150" align="RIGHT" cellpadding="2" cellspacing="0" height="130"> <tr><td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#000000" cellpadding="1" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#ffffff" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle">Paradise 1_36_small</td> </tr> <tr> <td align="center" valign="middle"> Haremden bir sahne </td> </tr> </table> </td> </tr> </table> </td></tr></table> Paradise, son derece basit bir oynanabilirliği olan, point-and-click adventure
    dediğimiz türde bir yapım. Yani, etkileşime girmek istediğimiz eşyalar üzerinde
    imlecimizi getirip tıkladığımız türden. Afrika�da geçmekte olan yapımda, kıtanın
    tüm atmosferi son derece güzel yansıtılmış ve özellikle çevre üzerinde
    kullanılan detaylar bunu fazlasıyla göstermekte. Dünyadan bihaber biçimde
    başladığımız maceramıza,saray içerisindeki insanlarla konuşup, çeşitli
    bulmacaları çözdükçe yön veriyoruz. Yalnız, bulmacalar gerçekten bizleri çok
    şaşırttı. İlk başta, karşıma Broken Sword serisindekilere benzer bulmacaların
    çıkacağını düşünüyorduk, ancak yanından bile geçmiyorlar. Kesinlikle hepsi daha
    zor ve mekanizmalarla ilgili bulmacaları çözmek için hazırlıklı olmamız
    gerekiyor. Tabii çevreden alet edevat toplayıp bunları uygun yerlerde de
    kullanmamız gerekiyor ancak bu düzenekli bulmacaların sayısı oldukça fazla.
    Yalnız bulmacaları çözmek için keşfetmemiz gereken püf noktalarını bulmak son
    derece zor, bu konuda oyuncular zor durumda bırakılmışlar ve bir mantığı çözene
    kadar uzun zaman geçebiliyor ve ufaktan sıkılma durumları oluşmaya
    başlayabiliyor. Konuyla ilgili daha fazla ipucu verilse, daha zevkli ve şevkli
    biçimde çözmeye çalışabilirdik.
    :bye:

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 3:23 pm