pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Bıçakçı Ninja Skill Kullanımları 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Bıçakçı Ninja Skill Kullanımları 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

2 posters

Bıçakçı Ninja Skill Kullanımları

MétaLicSt0Rm
    MétaLicSt0Rm
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 859
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/06/10
    Warıor
    Eski Oyuncu
    GS

Bıçakçı Ninja Skill Kullanımları Empty Bıçakçı Ninja Skill Kullanımları

Mesaj tarafından MétaLicSt0Rm C.tesi Tem. 10, 2010 1:34 pm

1-Suikast

Öncelikle bu beceri yakın dövüşün en çok hasar veren becerisidir.Düşmana aniden vuran bir beceridir Vs için 1.ci olarak master olabilecek beceridir.Bu becerinin bıçakla kullanılmasını öneririm..Çünkü kılıç ile denendiğinde hasar daha az oluyor.
    Suikast Vs lerde genel olarak rastgele atılır fakat kullanımı rastgele değildir.
    1-Suikastin özelliklerine bakınca arkadan vurduğumuzda hasarın arttığı görüyoruz bu sebeble suikasti düşmana arkadan vurmaya çalışacağız.
    2-Suikast atmadan önce mutlaka kamuflajı açmanızı öneriri gerçekten hasarını çok arttırıyor.
    Önemli Not:
    3- Suikast atarken herzaman rakibin sabit olduğu bir zamanda atın , zira rakibiniz sizden kaçıyor ise suikasti atamazsınız buda vs de büyük kayıptır
    4-anlattıklarımı daha iyi anlayabilmeniz için video çektim , izlerken kamuflaj açmadım ilerki videolarda göreceksiniz kamuflaj ile değeri yükselecektir.
    Suikast Nasıl Atılır?
    2-Bıçak Çevirme

Bu beceri yakın dövüşü yakın dövüş yapan beceridir.Bu yüzden tartışmasız 1. yada 2. master açılmalı skill dir.Bu beceriyi 1. olarak master açın demiyorum 2. de olabilir. Bu sizin oyunculuğunuza bağlıdır eğerki bıçak çevirmeyi her atışınızda 3 kere sektire biliyorsanız size 1.ci oalrak tavsiye edeceğim skill dir. siz yok beni kasan var diyorsanız suikastten vazgeçmeyin Bu beceride Suikast kadar kullanması zahmetli ama verdiğiniz zahmete değen bir beceridir. Bu becerinin bıçakla kullanılmasını öneririm..Çünkü kılıç ile denendiğinde bazen sorun çıkabiliyor
    Nasıl 3 kere sektirebilirim?
    Bıçakla son vuruşunuzda rakibi tam geriye doğru savururken (fırlatırken) Bıçak çevirme tuşuna basın rakibe 3 kere takla attığınızı göreceksiniz. Bıçakçıya yeni başlayanlar için öğrenilmesi gereken ilk beceridir acemi bıçakçılar her atışında sektiremez bu skill i her kullandığınızda sektirebiliyorsanız ustalaşmıssınızdır demek
    Bıçak çevirmede kullanması zor bir beceridir bu sebeple bıçak çevirmeyide videoya aldım.
    Bıçak Çevirme Kullanımı
    3-Hızlı Saldırı

Hızlı Saldırıyı Tanıyalım
    Bu beceri düşmana ışınlanarak yapılan bir saldırıdır. Hızlı saldırı yaptığınız zaman birden kaybolur düşmana vururken belirirsiniz bir hayalet gibidir gizlice
    Bu becerinin püf noktasını kendim keşfettim fakat önceden bilen usta ninjalarımızda vardır muhakkak fakat bu taktik çokda kullanılan bir taktik değildir.
    Bunu herkez rast gele kullanıyor.
    3 şekilde kullanımı yararlıdır.

1- Vs başladığında düşman savaşçı ise kılıç çevirme sırasında başka bir hedefe hızlı saldırı atıp kılıç çevirmeden kurtulabilirsiniz ama bunu yapmak çokta tercih edilmez ben gerek duymuyorum
    2-Vs sırasında düşmana hamle yemeden ilk vuruşu yapmak istiyorsanız hızlı saldırı ile adamı yere düşürebilirsin ardından adam yerde iken suikast yada bıçak çevirme atabilirsin binevi vs de zaman kazanmak içindir.
    3-İşte geldik en önemli olana ve benim kullandığım taktiğime bu taktikte ;
    Bıçak çevirmeyi sektirirken yaptığımız gibidir çok zor değildir
    1- bıçağımızın en son vuruşunda rakibi fırlatırken hızlı saldırıya basarız böylece düşmanı 2 kat daha uzağa atmış oluruz normalde hızlı saldırı düşmanı ileriye doğru fırlatırken kullanılır biz böyle yapınca 2 kat daha uzağa atmış oluyor ne işemi yarayacak ? tabikide çevremide bir duvar ağaç vs varsa onların yanına atacaktır mesela bir adam duvarın dibindeyken bıçak çevirme atarsanız daha iyi hasar verir ve adamın kaçma olasılığı azalır. bu skillin kullanımı böyledir ama yok ben böyle yapmayıp sadece düşmanı uzağa fırlatıp bu sayede skillerimin dolmasını bekleyeceğim derseniz o ayrı bir olay
    Bu skill biraz karışık oldu oyüzden 3.cü maddeyi videolamak istedim
    Hızlı Saldırı İyi Kullanım 3.cü anlatımdaki gibi
    4-Zehirli bulut
    Ben şahsım olarak bu beceriye 1 puan bile vermedim , çünkü zehirli bulut 1 puanda iken neredeyse hiç zehirlemiyor diyebilirim verdiği damage ise 150-200 1 skill puanı boşuna gitmektense hızlı saldırıya vermeyi tercih ederim. Eğerki bu skill i master yada grand master açarsanız iyi şekilde zehirlediğini görürsünüz.Bu becerinin öyle uğraştıracak bir şekilde kullanımı yoktur zehirli bulut atmak fazla yetenek istemez vs içinde sersemletme yemediğiniz sürece kullanabilirsiniz.
    5-Kamuflaj

Bu beceri görünmezlik sağlar.ayrıca sersmletme yememenizi ve suikastınızı arttırmanızı sağlar.
    1-Hamle yememenizi sağlar örneğin bir bedensel savaşçı hamleye tuşuna basınca hareket hızı artar tam olarak bilmiyorum galiba hareket hızına +200 eklenirdi neyse geçelim bunları bir bedensel savaşçı hamleye basıp size doğru hızlıca geliyorsa hamleyi size çarpmadan kamuflaj basarsanız hamlesi boşuna gider ve kendisi Lütfen bir hedef seç uyarısını alır bunu video almadım çok zor birşey değil adam hamleye basıp size doğru geliyorsa o yetişmeden kamuflaj basarsanız sersemlemezsiniz herzaman işe yaramayabilir bunu yaparken saniyeler çok önemlidir...
    2-Suikasti süper biçimde arttırır başladığında anında açınız açmakta geç kalırsanız 1.ci yolu denemenizi öneririm
    Suikastın kamuflajsız ilk videoda 1.7 vurduğunu gördünüz ama az altta örnek vs atımı videosunu izleyince kamuflaj il suikastin 2.1 attığını göreceksiniz.
    Bu skill de son söz kamuflaj olmadan suikasti atmayın
    6-Dönüşüm
    Bazı arkadaşları görüyorum başlık açıyorlar ninja nasıl para yapar yada ninja tek başına nasıl kasılır. sorularının tek cevabı dönüşüm bu beceriyi g1 yada perfect açtığınızda kraliçe sandıklarını düşürüp para yaparsınız kasmak içinse küre stoklayıp 2.ci katta 2-3-4 slot rahatlıkla alırsınız. Bu beceriden pek bahsetmeyeceğim zaten kendisi başlı başına bir gelişim şekli dönüşümle ilgili ayrıntılı bilgi için
    tet7171 adlı arkadaşımızın açtığı konu güzel ve yeterli
    dönüşümcü ninja klavuzu
    Ayrıca
    Değerli moderatörümüz Rheme in açtığı konuda var
    Dönüşüm..

Son Olarak Örnek Bir Vs
    Bukadar anlattık birazda uygulayalım dedik
    Özellikle burada suikastın kamuflaj ile verdiği hasara iyi bakın çok iyi arttırıyor..
    Son olarakta önemli notlar
    *Skill kullanırken mutlaka Bıçak kullanmalısınız.
    *Vs lerde acele etmemelisiniz.
    *Dönüşüm g1 açıncaya kadar çok para gider ama siz kraliçe kesip bu parayı kat kat geri alacaksınız o yüzden dönüşüme para harcamaktan korkmayın
    *Genelde syh herkez için iyi gider ama ben syh nin saldırı hızına alışık değilim buda bıçak çevirmeyi sektirirken beni zorluyr alışık olduğum kedi ısırığı bıçağı kullanıyorum
    *Bana bakmayın siz gidin iyi bir becerili syh alın
    *Bu klavuz forumda yoktu moderatörümüz Rheme e ihtiyaçları olup olmadıklarını sordum ve bana böyl bir kalvuzun gerektiğini söyledi
    *Bu klavuz yazılırken Rheme moderatörümüzden izin alınmıştır (Madde 14 için yazdım bunu)
    *ninjayı bodoslama oynamayın ninja oynamak bir sanattır ve ninja oyunun en zevkli karakteridir ayrıca yetenek geretirir
    *ninjanın yetenek gerektirdiğini söyledim kimse buna alınmasın "off ya ninja açıcaktım ama bende yetenek yok" deyip vazgeçmeyin oynaya oynaya alışacaksınız ve ustalaşacaksınız.
    *Son olarakta ninjayı oynarken zevk almak için ninjanın kim olduğu hakkında bilgi verilen kısmı okuyun. Unutmayınki ninjalar sessiz yürüyen usta katillerdir
    Sylwester
    Sylwester
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 137
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 15/07/10
    Warıor
    Eski Oyuncu
    GS

Bıçakçı Ninja Skill Kullanımları Empty Geri: Bıçakçı Ninja Skill Kullanımları

Mesaj tarafından Sylwester C.tesi Tem. 17, 2010 7:00 pm

Benim Arkadasımda Zehirli Bulut m5 Birde Siz Onu Düşünün Sayın Mod.'um

Forum Saati Ptsi Mayıs 20, 2024 8:57 am