pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

MayonnaisE gel bak 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

MayonnaisE gel bak 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

4 posters

MayonnaisE gel bak

Jr RaSPuTiN
    Jr RaSPuTiN
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/05/10
    Archery
    Eski Oyuncu
    FB

dikkat MayonnaisE gel bak

Mesaj tarafından Jr RaSPuTiN Cuma Tem. 02, 2010 9:39 am

bak MayonnaisE ben niye durduk yere diyorum biliyiomusun .tam s.mod olcam baktım sabah girdim foruma mod.luk düşmüş vede s.mod luk anketinde ben öndeydim . sonra samet e soruyorum diyoki yönetim dışı başkasıyla kafasına göre konusyo dedi .ıspatla dedim çünkü öyle bişy yoktu oda ıspatlıyamadı . konular açtım .msnden sordum özel mesajlar attım . yaptığı tek şey şu .yönetim dışı başkalarıyla konuşmak . ıspatı dediğimde cevap yok .>msnden sordugumda engelleniyorum . sor bakayım admin'e bu forumda en cok online yönetici kimdi? .benim gecem gündüzüm bu siteydi sürekli burdaydım paylaşımlar herşey yaptm . ama sonuc ortada haksız yere uydurma bi hikayeyle görevden aldılar .zaten tüm yönetimin garezi wardı bana cekemiyolardımı neydi bilemiyorum.Serhat [Shampion] kardeşim bi tek benm arkamdaydı . zaten öyle işler de yürümezdi.
    Jr RaSPuTiN
    Jr RaSPuTiN
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 46
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/05/10
    Archery
    Eski Oyuncu
    FB

dikkat Geri: MayonnaisE gel bak

Mesaj tarafından Jr RaSPuTiN Cuma Tem. 02, 2010 9:44 am

he ayrıca; "Ve emin ol admin kimseden sebebsiz yere görevden almaz aldığı kişinin yerine hakeden birini qetirir !" diyorsun ama .
    getirdği kişi ben görevden alınmadan 1gün önce moderatör olmus (oda bizim anket oylarımızla) doğrudanda süper moderatör olmustur . bumu hakkeden ? neyse bunun üzerine daha cok konusmak istemiyorum olan bana oldu .
    hakkım emeğim yendi
    MayoneZ
    MayoneZ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2595
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/05/09
    Priest
    Tasarımcı
    BJK

Mesaj tarafından MayoneZ Cuma Tem. 02, 2010 11:48 am

Rasputin yeter artık :@ Yok yere banlamışız,yok yere görevden almışız yok yere olduğunu nerden biliyosun peki ?Şuana kadar görevden alınanlardan yada modluktan düşenlerin hiç biri senin gibi konular açıp yok yere modluktan alındım diye ağlamadılar neden ? Çünkü onlar ne yaptıklarını biliyolar banlama meselesine gelelim o da yine modluktan alınınca küfürlü konuşmalar yüzünden banlandın ve hala konuşuyosun ne haddine ? Ha bide bizim sana garezimiz falan yoktu davranışların yüzünden böyleydi..

"RaSPuTiN şimdi banned . Yok yere yok konudan görevden aldılar . Vede hiç hakketmeyen birine onun görevini verdiler ...
    Tavsiyem ; Kendinizi Fazla Kaptırmayın Sonuç BEnim Gibi Hayal Kırıklığı Olur..! "

Hala da ağlıyosun yazık bundan başkada hiç bişey demiyorum.
    MayonnaisE
    MayonnaisE
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4234
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/07/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından MayonnaisE Cuma Tem. 02, 2010 3:09 pm

Rasputin Uzatma yeter :S
    LionER
    LionER
    Admin

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1918
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/04/09
    Warıor
    Eski Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından LionER Cuma Tem. 02, 2010 6:44 pm

hala kendini sütten çıkmış ak kaşık göstermeye çalışıyorsun,
    zamanında bize demediğini bırakmadın,
    tüm yönetim senden nefret ederken, ben kendim sana kefil olarak 2. bir hak daha verdim, sırf kendi insiyatifimle, kimse seni yönetimde istemezken.

ama sonra ne oldu yine elimizde patladın, sen olanları daha iyi biliyorsun, bu şekilde devam edersende bir yere varamazsın.

Forum Saati Perş. Mayıs 02, 2024 3:03 am