pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Tepeden Tırnağa Bedensel Savascı 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Tepeden Tırnağa Bedensel Savascı 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Tepeden Tırnağa Bedensel Savascı

MayoneZ
    MayoneZ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2595
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/05/09
    Priest
    Tasarımcı
    BJK

Tepeden Tırnağa Bedensel Savascı Empty Tepeden Tırnağa Bedensel Savascı

Mesaj tarafından MayoneZ Paz Mayıs 10, 2009 8:36 am

TEPEDEN TIRNAĞA BEDENSEL SAVAŞÇI

ACIKLAMALI ANLATIM

Statlar :
    Bedensel Savaşçı için en önemli iki sey Hp ve Str dir . Amacınız bu ikisini full lemek olmalı . Bana gore oncelikle Hp yi full lemelisiniz daha sonra Str yi . Aksini dusunenler olabilir ama en saglıklısı bence budur . İkiside tamamen full lendikten sonra Dex e vermeye baslayabilirsiniz . Sp sinin az oldugundan yakınanlar Hp ve Str full lendikten sonra biraz Sp ye verebilirler ama tavsiye etmem .

Skiller :
    Bu konu uzerinde herkes farklı fikirlere sahip olabilir ama ben her skilli master yaptım denedim ve en saglıklısını buldum .
    Öncelikle her skill inize 1 puan verin . öfke hariç . öfkeye vermeyin nedenini birazdan açıklayacagım . öfke haric her skill inize 1 puan verdikten sonra once hava kılıcını master yapın . Cunku hava kılıcı savascıların en onemli ve en guclu skill idir . Bu skill sayesinde her vuruşunuza ekstra atack verecektir . Bundan sonra Kılıc Cevirme skill inizi master yapın . Hava kılıcının etkisiyle kılıc cevirme , ciddi hasarlar verebilir . Hemde kılıc cevirme bir alan saldırısıdır . Birden fazla kisiye hasar verebilirsiniz . Tek kotulugu yuklenme suresinin biraz uzun olmasıdır . Kılıc cevirmeden sonra cogu kisi öfkesini master yapar . Bence bu yanlıs . Çünkü 2 pasif 1 aktif skillinizin olması cok da iyi bisey degildir . Yanlız kılıc cevirme ile olmaz , onun yanına bi aktif skill daha koymalısınız . Buda 3 yonlu kesmedir . 3. olarakta 3 yonlu kesmenizi master yapın . Hem yuklenme sureside kısadır . Başta ofkenize hic puan vermeyin dememin nedeni ofke 1 puanlıyken hic bir ise yaramaz . Sadece cok az hareket ve saldırı hızınızı arttırır . Bu da sizin icin 1 eksik skill puanı demektir . Bu yuzden en basta ofkenize vermeyin . Taaki 4. skill inizi master yapana kadar . 3 yonlu kesmeden sonra ofkenizi master yapın . Bu sayede atınızın uzerinde daha seri atacklar yapabilir daha hızlı hareket edebilirsiniz . En sonada hamlenizi bırakın .

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 11:21 am