pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

3 posters

Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim

pvpking123
    pvpking123
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 27
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/04/10

Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim Empty Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim

Mesaj tarafından pvpking123 Çarş. Nis. 07, 2010 6:40 pm

İlk önce herkese iyi akşamlar ve gene tekrarlamak isterim ki konuyu büyük ihtimalde yanlış yere açtığımı biliyorum ama yeni olduğum için nereye açıcağımı bilmiyorum

NEYSE KONUYA GELELİM BEN HERKESİN EŞİT OLDUĞU BİR ÇOK SERVERDA OYNADIM İSTERSE 3YILLIK OLSUN GENE EŞİT SONUÇTA SADECE USER FAZLALIĞI VAR VE İSTER İSTEMEZ İNSAN SIKILIYOR YANİ USKODA KESİNLİKLE SAĞLAM CHARLARINIZ OLMUŞTUR YANİ 2 3 ADAMIN ARASINA DALIP KESEMESEN BİLE ÖLMEDEN ÇIKMANIN ÜNLÜ OLMANIN TADI BİR BAŞKAYDI DEMİ? AMA BURDA ÖYLE DEĞİL Kİ NE CZ NİN TADI VAR NE DE OYNAMANIN AMA İNATLA OYNAMAYA DEVAM EDİYORUZ BELKİ İSTEDİĞİMİZ GİBİ BİR SERVER ÇIKAR DİYE NEYSE BİLDİĞİNİZ EXP ZOR OLMICAK AMA İTEMDE ÇOK ZOR OLMICAK YANİ İNSAN KASMAKTAN SIKILMICAK BİR ZAMAN SONRA EE OKADAR KASMAK GEREKİYORSA USKOYA GERİ DÖNERDİK DEMİ :) DEMEK İSTEDİĞİMİ ANLAMIŞSINIZDIR UMARIM. VE MÜMKÜNSE USERDE OLSUN SERVERDA ŞİMDİDEN TEŞÜKKÜR EDİYORUM HEPİNİZE İYİ AKŞAMALAR KALINSAĞLICAKLA :)
    efsane8181
    efsane8181
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 198
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/10

Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim Empty Geri: Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim

Mesaj tarafından efsane8181 Çarş. Nis. 07, 2010 7:27 pm

walla konu yanlıs yere ama olsun millet neler acıo :D
    pvpking123
    pvpking123
    Yeni Üye

Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim Empty Geri: Bir konuda size tanışmak istedim konuyu yanlış yere açtıysam kusura bakmayın yeniyim

Mesaj tarafından pvpking123 Perş. Nis. 08, 2010 1:07 am

kardeş bilmiyorum ki nereye açılcağını yardım edersen oraya açıyım :D
    efsane8181
    efsane8181
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 198
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 09/01/10

Mesaj tarafından efsane8181 Perş. Nis. 08, 2010 6:11 pm

Salla...HaYaT Boş Pompala Coş :D
    pvpking123
    pvpking123
    Yeni Üye

Mesaj tarafından pvpking123 Perş. Nis. 08, 2010 6:57 pm

ahaha valla öyle gündüzleri değilde akşamları sıkılıyor insan evde vakit geçirmek için arama çabasındayım :D
    fatobaba02
    fatobaba02
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 200
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 05/04/10

Mesaj tarafından fatobaba02 Perş. Nis. 08, 2010 7:21 pm

s

Forum Saati Salı Mayıs 28, 2024 1:41 am