pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

En Romantik Nickler 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

En Romantik Nickler 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

En Romantik Nickler

ibroski
    ibroski
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 314
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/10/09

En Romantik Nickler Empty En Romantik Nickler

Mesaj tarafından ibroski Paz Ara. 06, 2009 9:55 am

En Romantik Nickler -
    Senden başka hiç bir şeyi olmayan ben,senden başka her şeyi olanlara acırım

Bana dünya yuvarlaktır dedin,dediğin doğru ise neden geri dönmedin?

Aşkı reddetmek,güneşin batışını görmekten üzüntü duyduğun için doğuşunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer

Asla birilerinin umudunu kırma;Belkide sahip oldukları tek şey o'dur

Beni ateşlere at,bütün vücudum yansın;yalnız kalbimi bırak çünkü orada sen varsın!

Umarım sevgime laik olmaayan seni Ahıma kurban olmaya alışırsın

Sana olan aşkım,sağır bir ressamın kristal bir yüzeye güşen gülün sesini çizdiği zaman bitecek

Beni sana kavuşturacak tek şeyin ölüm olduğunu bilseydim,Azrailin gelmesini beklemezdim

Bugünü yaşıyorsam eğer,gelecek günlerin seni getireceğine inandığım içindir

Ben sende imkansızlıkları sevdim fakat asla umutsuzlukları değil

Gözümde bir damla yaş olsaydın,seni kaybetmemek için ağlamazdım

Bir gün biri çıkıpta güneşe adını buzla yazarsa,bilki o seni daha çok seviyor

Bir tanem,iki değil üç tanem biri sen,biri ben biride belli olacak benimle evlenirsen

Her zaman mutluluğun doruğundayken gülünmez,bazen sırf hayata gıcıklık olsun diye uçurum kenarındayken bile gülümseyeceksin

BiR gün gelip soracaksın beni mi daha çok seviyorsun yoksa Tanbrı'yı mı diyeBen hiç düşünmeden Tanrı'yı diycem ve sen küsüp gideceksinAma nereden bileceksin ki içimdeki Tanrının sen olduğunu

Bu dünyada iki kör insan vardırBiri senden başka birini görmeyen ben diğeri ise beni görmeyen sen!!!

Sen hayatımda öyle bir cümlesinki nokta koyamıyorum!

Bazen herşeyin özelliğini yitirdiğini düşündüğüm anlarda gözlerin geliyor gözlerimin önüne ve o zaman kendime diyorumki daha yaşamak için çok sebebim var aşkım

Aşk hayat lokantasında yenen en büyük kazıktır!

Seni ne zamana kadar seveceğimi sorma çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum!

Unutmak zor anlatmak ise imkansız sen unutuldukça hatırlanan ,anlatılınca bitmeyensin!

Ne içimde seni unutmak gibi bir çaba var,nede aşkımı körükleyen bir rüzgar,ne seni görmeden yaşayacak kadar güçlüyüm ne de seni görmeye dayanacak kalbim var

Sevgim sonsuz amam anlayana,Aşkı sonsuz ama yaşayana,Dostluğum gerçek ama paylaşana,Dertlerim sıradan ama unutabilene

Sen bi tanesin benim olduğun sürece

Eğer geceler seni düşünmek kadar uzun olsaydı gökyüzü güneşe hasret kalırdı!

Öyle bir sevgilin olsun ki!Sen onun için ölmeyi düşünürken o senin için çoktan ölmüş olsun

Arkadaş aşkımın suya düşeceğini bilseydim balık olurdum

Benim seni sevdiğim kadar güneş toprağı sevseydi toprak dört mevsim çiçek açardı

Seni bir sır olarak sevdiğim için beni suçlama,zira bu sırrı keşfedemediğin için asıl suçlu SENSİN

Bana bir gül vermiştinBu gül solunca sana dönerim demiştinAma sevgilim o gül yapmaydı

Seni seviyorum derken yalan söylüyor olsan bile o yalanı tüm gerçeklere değişmem

Sanatsız bir devletin hayat damarlarından birisi kopmuş demektir

En güzel platonik aşklar hiç bilinmeyenlerdir

Bir gül'ü sevdim bir seni Gül'ü sevdim dikeni battıseni sevdim ötün mü kalktı?

Sana bir kutu dolusu yaşam gönderiyorumsade bir kurdeleyle süslenmişiçine güneşin doğuşunu,bir gülümsemenin sıcaklığını,sana olan sevgimi koydum güçlü ol diye

Arkadaş öyle biri var ki nefes kadar yakın,yıldızlar kadar uzak

Aşkı reddetmek,güneşin batışını görmekten üzüntü duyduğun için doğuşunu izlemekten zevk almayı reddetmeye benzer

Bir gün güneşin buz tuttuğu bir yerde bil ki bu senin için yanan benim kalbimdir

Yüreğine bir gül yolluyorum gülüşlerinden sesi sevdadır suskunluğun,suskunluğuna sevdalandığım yarim seni seviyorum yüreğinin gülüşlerinde sakla beni

Sana rümün en güzel şeyini vermeye kalksam seni sana veremem

Ne seni unutacak kadar zaman geçecek, ne geçen zaman unutmaya yetecek Bırakıp gitsemde seni unuturum sanma Zaman alışmayı öğretir ama unutmayı asla

Niceleri geldi neler istediler sonunda dünyayı bırakıp gittiler,Sen hiç gitmeyecek gibisin değil mi? O gidenler de senin gibiydiler

Aşk bir kum saati gibidir, kalp dolarken beyin boşalır

Sen çölde bir gül olsan;seni kurutmamak için hergün ağlardım

Güzeldir kocaman bir okyanusta bir su damlası olmak,uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak,ama en güzeli senin sevgilin olmaktır

Seni nekadar çok sevdiğimi öğrenmek istiyorsan,birgün yağmur yağdığında dışarıya çık ve yağmur taneelerini tutmaya çalış,tutamadığın yağmur taneleri kadar seni seviyorum

Kar fırtınasının içine düşen bir alev topunu hatırlatıyor bana gözlerin

Biz seninle farkında olmadan ayrı pencerelerden aynı yıldızlara bakmaya devam edeceğiz

Yatağını gül yapraklarıyla,rüyalarını papatyalarla süsledimÜzerini sevgimle örtüp kabuslarını ben aldım ki tatlı rüyalar senin olsun

-Yaşamın kaynağı sevgiyse eğer;Sevgi bir tutku,tutku bir amaç,amaç birşeyleri paylaşmak,paylaşmak aşk,aşk hatırlamaksa AKLIMDASIN

-Seni her özlediğimde kalbimde bir yıldız çizdimSeni ne kadar mı özledim?Benimde artık bir gökyüzüm var

-Biraz buruk bir duygu hissedersen yüreğinde,Gözlerin zaman zaman takılırsa uzaklara,kulakların zamansız deli gibi çınlarsa bilki seni özleyen biri var uzaklarda

Hilal günlerinde KAŞIN,ondördünde YÜZÜN vardıBirde GÖZLERİN vardı ki sanıyorum onlar yalnız sende vardı

Eğer hayat günlük bir gazete olsaydı senin olduğun köşeyi kesip saklardım

Hayatta kimse için ağlamaya değmezZaten deyecek olanlar ağlatmazlar

Yesıller gıyer cımen olurum,mavıler gıyerdenız olurum gun gelır beyazlar gıyer senın olurum

Kayaları aşındıran dalgaların gücü değil sürekliliğidir

seni içimden çıkarmaları için beni partçalayıp yakmalılarki küllerimi ayrı ayrı alıp engin denizlere atmalarki köhne koca dünyada seni benden ayırabilsinler!

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 6:19 pm