pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

<<<<<<<<<USKO GOLDBAR CODER BU PrgraMLa gB ALabiLirsiniZ..  iLK defa PayLaşıyoRUM >>>>>>>>> 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

<<<<<<<<<USKO GOLDBAR CODER BU PrgraMLa gB ALabiLirsiniZ..  iLK defa PayLaşıyoRUM >>>>>>>>> 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

+3
ayran06
FoRewenqe
aneqtodist2
7 posters

<<<<<<<<<USKO GOLDBAR CODER BU PrgraMLa gB ALabiLirsiniZ.. iLK defa PayLaşıyoRUM >>>>>>>>>

aneqtodist2
    aneqtodist2
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 87
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 17/12/09
    Archery
    Yazılımcı
    BJK

kalp <<<<<<<<<USKO GOLDBAR CODER BU PrgraMLa gB ALabiLirsiniZ.. iLK defa PayLaşıyoRUM >>>>>>>>>

Mesaj tarafından aneqtodist2 Perş. Tem. 01, 2010 10:34 am

ARKADAŞLAR BİLDİQİNİZ ÜZRE KNİGHTONLİNE ADLI OYUN MASONLARIN ELİNE GEÇMİŞTİR BİZDE TEAMIMIZ OLARAK USKO TARAFINDAN DOLANDIRILDIK SUÇUMUZ GB YAPMAKTI '' ŞİMDİ İSE KNİGHT ONLİNE OYUNUNU BRAKTIK SIRF O İNSAFSIZLARA DARBE OLSUN DİYE TAM 15 BİN GB PARA YAPTIK BUNLARI BOTLARA YÜKLEDİK VERİCEĞİM PROGRAM İLE EN FAZLA 15 GB YÜKLEYEBİLİRSİNİZZ EN AZ 12 SAAT EN FAZLA 24 SAAT İÇİNDE YÜKLENECEKTİR COK AŞIRI İSTEK VAR YAVAŞ YAVAŞ YAPIYORUZ BOTLARDA E HAYLİİ İŞ YAVAŞ YAVAŞ YÜKLÜYORUZ GENE SÖZÜMDE BELİRTİYİM( AMACIMIZ SADECE YARDIMDIR )
    link :h> http://ul.to/wttnza < :: http://ul.to wttnza :: İŞTE VİRUSTOTAL TARAMA LİNKİ http://www.virustotal.com/tr/analisis/7164859e0c44b2b885deea2671f9b1f3694ce342d3787c730ab07acf260d187d-1277943773 SADECE 2 TANE ZARARSIZ Bİ WORM DNDA KÜÇÜK BİŞEY VARDIR ODA DOSYAYI PACKLEDİQİMDEN CIKIYOR HİÇ BİR SORUN YOK .. amacım yardımdırr .. > http://ul.to/wttnza <
    aneqtodist2
    aneqtodist2
    Yeni Üye

Archery
    Yazılımcı
    BJK

kalp Geri: <<<<<<<<<USKO GOLDBAR CODER BU PrgraMLa gB ALabiLirsiniZ.. iLK defa PayLaşıyoRUM >>>>>>>>>

Mesaj tarafından aneqtodist2 Perş. Tem. 01, 2010 10:39 am

YENİ LİNK BURADA :::[i][u][b] http://rapidshare.com/files/404229489/UskoPremiumcoder.rar.html
    MD5: 12D8C38208C5A398B1883B6D6AFB3DE8 AMACIMIZ KİMSEYİ KIRMAK DEĞİL HERKESE YARDIM ETMEKTİR ...
    aneqtodist2
    aneqtodist2
    Yeni Üye

Archery
    Yazılımcı
    BJK

kalp Geri: <<<<<<<<<USKO GOLDBAR CODER BU PrgraMLa gB ALabiLirsiniZ.. iLK defa PayLaşıyoRUM >>>>>>>>>

Mesaj tarafından aneqtodist2 Cuma Tem. 02, 2010 2:04 am

EVET ARKADAŞLAR ŞUU Ana KADAR GELEN HERKESE YKLEDİK BUNDAN SONRADA DEVAM HADİ İNDİRİN GELİN VERELİM GBNİZİ GİDİN SADECE YARDIM AMAÇLIIIII :::::
    FoRewenqe
    FoRewenqe
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 223
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/07/10
    Asasian
    Eski Oyuncu
    Diğer Takımlar

Mesaj tarafından FoRewenqe C.tesi Tem. 03, 2010 2:44 am

Gsl ) :ban: Moderatör Veya yetkili Birinin Konuya El Atmasını Rica Ediyorum.! Böle Saçma Fake ler den Bıkmadınızmı? Millet yutmuyor artık anlayın
    ayran06
    ayran06
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 108
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/04/10
    Asasian
    FB

Mesaj tarafından ayran06 Ptsi Tem. 05, 2010 3:56 pm

SyanuRe demiş ki:Gsl ) :ban: Moderatör Veya yetkili Birinin Konuya El Atmasını Rica Ediyorum.! Böle Saçma Fake ler den Bıkmadınızmı? Millet yutmuyor artık anlayın
    Çok haklısın ama görüyoruzki hala bıkmamışlar admin yada mod lar dan biri şu konuyu kitlesin ve arkadaşa ban atsınlar
    danqer50
    danqer50
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 390
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/04/10
    Asasian
    Eski Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından danqer50 Ptsi Tem. 12, 2010 1:11 pm

kendini akıllı sanan bi kişi daha BANN PLS...!!
    Alexei
    Alexei
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 20
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 16/07/10
    Warıor
    Eski Oyuncu
    FB

Mesaj tarafından Alexei Cuma Tem. 16, 2010 2:16 pm

konuyu açmadan anlayabiliyoruz artık fake olduğunu
    cony1
    cony1
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 348
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 12/07/09
    Warıor
    Veri Tabanı Uzmanı
    BJK

Mesaj tarafından cony1 C.tesi Eyl. 04, 2010 8:53 pm

gülüyorum bu konuyu açan mahlukata tam bir rezillik böyle boş işler açıp milletn emeklerini çalmayı ne çok seviyrsnz :)
    4Everasasian
    4Everasasian
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 210
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/08/10
    Asasian
    Eski Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından 4Everasasian C.tesi Eyl. 04, 2010 10:26 pm

aynen milleti kandırmaya çalışıyor :ban:

Forum Saati Ptsi Mayıs 13, 2024 10:03 am