pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

4 posters

Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti

ђครคภ
    ђครคภ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2228
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/06/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti Empty Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti

Mesaj tarafından ђครคภ Ptsi Ağus. 03, 2009 11:28 pm

RosettaStone - Dil Öğreniminde Başarı
    Amerika’nın Devlet Kurumları, Kuruluşları ve Barış Birlikleri, Şirketler ve NASA’ nın kullandığı Bir Numaralı Dil Öğrenim ürünü. Amerikan okullarındaki en başarılı interkatif eğitici dil öğrenim yazılımı

Dil Öğrenmenin En Hızlı Yolu. Garantili. Sonu gelmeyen sıkıcı çeviri, ezber ve gramer alıştırmalarından kurtulun. Yeni dilinizi, anadilinizi öğrendiğiniz gibi öğrenin. Anadil konuşmacılarının sesleri, yazılı metinler ve gerçek hayattan binlerce görüntü. Öğrenmenin doğal yolu.
    Rosetta Stone®️ 1. Düzey programları, başlangıç düzeyindeki öğrencilere kapsamlı bir kurs sunarak onları orta düzeye getirir. 92 derste gerçek hayattan 3500’ün üzerinde görüntü ve deyim. Program boyunca otomatik öğreticilerle tüm derslerle ilgili tanıtımlar, alıştırmalar ve testler.
    Düzey, şuna benzer kategorilerde eğitimler
    Geçmiş zaman, geniş/şimdiki zaman ve gelecek zaman
    Mobilyalar, giysiler ve gereçler
    Sorular ve yanıtları
    Şekiller, renkler ve sayılar
    Aile bağları
    Yemekler ve yeme-içme
    Yön tarifleri
    Meslekler ve etkinlikler
    İnsanlar ve sohbet
    Ve çok daha fazlası…

Rosetta Stone's®️ Dynamic Immersion™️ yöntemi.

Dinleme
    Konuşma dilini anlamayı öğrenin. Rosetta Stone, dinleyerek kavrama becerilerinizi kolay ve doğal bir şekilde geliştirmek için anadil konuşmacılarından ve günlük dilden yararlanıyor.
    Okuma Yazma dilini gerçek hayattaki nesneler, eylemler ve düşüncelerle ilişkilendirerek okuma becerilerinizi geliştirin. Yeni sözcükler, deyimler ve cümleler öğrenirken, aynı zamanda imla ve noktalama bilgilerinizi de kusursuzlaştırın.
    Konuşma Dinamik konuşma tanıma programımızı kullanarak, konuşmanızı anadil konuşmacılarıyla karşılaştırın. Konuşmacının konuşmasını yavaşlatın ve telaffuzunuzdan memnun kalana kadar kendi sesinizi kaydedin.
    Yazma Dikte alıştırmalarından yararlanarak öğrendiğiniz dilde yazın. Bilgisayar kullandığınız imlayı, sözdizimini ve noktalama işaretlerini kontrol edip yanlışlarınızı düzeltmenize izin verir.

Set up cd si

http://rapidshare.com/files/50795704/rosetta_stone_kurulum_cd.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/50801231/rosetta_stone_kurulum_cd.part2.rar

CD 1

http://rapidshare.com/files/50826074/rosettastone_cd1.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/50852922/rosettastone_cd1.part2.rar
    http://rapidshare.com/files/50873279/rosettastone_cd1.part3.rar

CD 2

RosettaStone - Dil Öğreniminde Başarı
    Amerika’nın Devlet Kurumları, Kuruluşları ve Barış Birlikleri, Şirketler ve NASA’ nın kullandığı Bir Numaralı Dil Öğrenim ürünü. Amerikan okullarındaki en başarılı interkatif eğitici dil öğrenim yazılımı

Dil Öğrenmenin En Hızlı Yolu. Garantili. Sonu gelmeyen sıkıcı çeviri, ezber ve gramer alıştırmalarından kurtulun. Yeni dilinizi, anadilinizi öğrendiğiniz gibi öğrenin. Anadil konuşmacılarının sesleri, yazılı metinler ve gerçek hayattan binlerce görüntü. Öğrenmenin doğal yolu.
    Rosetta Stone®️ 1. Düzey programları, başlangıç düzeyindeki öğrencilere kapsamlı bir kurs sunarak onları orta düzeye getirir. 92 derste gerçek hayattan 3500’ün üzerinde görüntü ve deyim. Program boyunca otomatik öğreticilerle tüm derslerle ilgili tanıtımlar, alıştırmalar ve testler.
    Düzey, şuna benzer kategorilerde eğitimler
    Geçmiş zaman, geniş/şimdiki zaman ve gelecek zaman
    Mobilyalar, giysiler ve gereçler
    Sorular ve yanıtları
    Şekiller, renkler ve sayılar
    Aile bağları
    Yemekler ve yeme-içme
    Yön tarifleri
    Meslekler ve etkinlikler
    İnsanlar ve sohbet
    Ve çok daha fazlası…

Rosetta Stone's®️ Dynamic Immersion™️ yöntemi.

Dinleme
    Konuşma dilini anlamayı öğrenin. Rosetta Stone, dinleyerek kavrama becerilerinizi kolay ve doğal bir şekilde geliştirmek için anadil konuşmacılarından ve günlük dilden yararlanıyor.
    Okuma Yazma dilini gerçek hayattaki nesneler, eylemler ve düşüncelerle ilişkilendirerek okuma becerilerinizi geliştirin. Yeni sözcükler, deyimler ve cümleler öğrenirken, aynı zamanda imla ve noktalama bilgilerinizi de kusursuzlaştırın.
    Konuşma Dinamik konuşma tanıma programımızı kullanarak, konuşmanızı anadil konuşmacılarıyla karşılaştırın. Konuşmacının konuşmasını yavaşlatın ve telaffuzunuzdan memnun kalana kadar kendi sesinizi kaydedin.
    Yazma Dikte alıştırmalarından yararlanarak öğrendiğiniz dilde yazın. Bilgisayar kullandığınız imlayı, sözdizimini ve noktalama işaretlerini kontrol edip yanlışlarınızı düzeltmenize izin verir.

Set up cd si

Linki Göre Bilmek için Msj Atmalsınız

CD 1
    http://rapidshare.com/files/50873279/rosettastone_cd1.part3.rar[/url][/hide[/url]]

CD 2

CD 3

]http://rapidshare.com/files/50985352/rosettastone_cd3.part3.rar[/hide][/url]

rar şifresi::: www.yakamoztr.com
    MayonnaisE
    MayonnaisE
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4234
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/07/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti Empty Geri: Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti

Mesaj tarafından MayonnaisE Ptsi Ağus. 03, 2009 11:32 pm

PAYLAŞALIM ; Bilgiler Paylaştıkça Çoğalır !
    Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti B161766imzatz8if81sd5

Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti 9621spikesy6
    yyorulmaz
    yyorulmaz
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/09

Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti Empty Geri: Rosetta Stone İngilizce Egitim Seti

Mesaj tarafından yyorulmaz Ptsi Ağus. 31, 2009 11:31 am

TEŞEKKÜRLER
    MayonnaisE
    MayonnaisE
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4234
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/07/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

Mesaj tarafından MayonnaisE Perş. Eyl. 03, 2009 2:24 pm

Ty hasan
    yyorulmaz
    yyorulmaz
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 31/08/09

Mesaj tarafından yyorulmaz Cuma Eyl. 04, 2009 10:09 am

teşekkürler
    fatihkoray
    fatihkoray
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 1
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/09/09

Mesaj tarafından fatihkoray Paz Eyl. 27, 2009 6:27 pm

teşekkür ederim

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 12:17 am