pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım)

ђครคภ
    ђครคภ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2228
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/06/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) Empty Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım)

Mesaj tarafından ђครคภ C.tesi Ağus. 01, 2009 7:12 pm

Call of Duty'i hiç böyle görmediniz
    Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) Modern_Warfare_2_temp_cover
    Call Of Duty, kendine özel fan kitlesini oluşturmuş ve her yeni macerada beklentilere sonuna kadar cevap verebilmiş nadir serilerden biri. Oyunun özellikle Modern Warfare versiyonu, hem seriye getirdiği yeniliklerle hem de FPS türüne kazandırdığı derinlikle türün fanatiklerinden tam not almıştı.

Modern Warfare, 2. oyunla çok daha fazlasını vaat ediyor. Yaklaşık 5 ay sonra piyasaya çıkacak Modern Warfare 2 için şimdiden farklı paketler hazırlanmaya başladı.

Modern Warfare 2 Collector's Edition versiyonu için yurt dışında ön siparişler alınmaya başladı. Şu an için ön siparişe çıkan versiyon Playstation 3 ve PC platformları için. Ürünün ön siparişteki fiyatı 79 dolar.

Collector's Edition'ın oyunun normal versiyonundan farklı olarak yanında bir takım özel aksesuarlarla gelmesi bekleniyor. Activision yetkilileri detaylı bilgi vermekten kaçınıyor. Ancak nasıl bir paket olursa olsun Call Of Duty serisinin hayranlarını oldukça mutlu edeceği kesin.

Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) AssistTam Boyut İçin Burayı Tıklayınız.
    Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) ModernWarfare2-Screenshot2-1024x768
    Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) AssistTam Boyut İçin Burayı Tıklayınız.
    Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) ModernWarfare2-Screenshot3-1024x768
    Call of Duty : MODERN WARFARE 2 (tanıtım) ModernWarfare2-Screenshot1-1024x768

Forum Saati Çarş. Mayıs 08, 2024 9:27 am