pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum

nokta25
    nokta25
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 203
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 02/09/10
    Archery
    Tasarımcı
    TS

dikkat k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum

Mesaj tarafından nokta25 C.tesi Eyl. 04, 2010 8:58 am

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum Tüm Sw Kurucuları Ve Oyuncuları Okusun ....

hatta yazıyı tamamen paylasayım :

Değerli kullanıcılar,
    Bu sabah K2Network'un çalışanları ve avukatları İstanbul datacenterlarında Knight online server sağlayan sunucuların hepsini topladılar. Benim bir arkadaşımdan duyduğuma göre makinelerin hepsini avukatlar toplamış ve inceleme için aldıklarını söylemiş. Şuanda bugün yaşanan bu olay private serverların en az %80-90'nın kapanmasına neden oldu. Bazı yeler veya firmalar 3 gün sonra makinelerin alıp teslim edileceğini söylüyor ip'leri değiştirip fakat ne kadar gerçekçi bilmiyorum. Şuanda neyin ne olacağı belli değil arkadaşlar. Bekleyip görecez umarım bu ortam en kısa sürede düzelir ve eski halini alır. K2Network'un bunu neden yaptığı herzamanki gibi belli. Onların freeplay(ücretsiz oyna) olarak sundukları KnightOnline oyununun git gide düşmesi ve private serverların popülerleşmesi onların kazancını çok etkiledi. Bu yüzden böyle bir yola başvurduklarını düşünüyorum.

Bu arada avukatların söyledikleri şöyleydi arkadaşlar "Private server olarak kullanıyorsunuz fakat bunun herşeyi bize aittir. Yani telif hakkı olmadan "Warrior" kelimesi bile kullanılması yasak."

Poyrazbilişim müşterilerine müjde. Bilişim sahibinin sayesinde makineleriniz aynen sizlere teslim edilecek. Poyrazbilişimin makinelerinin kapanmasının nedeni bu olayın olacağını öğrenen yasin beyin tüm sunucularını toplaması. Poyrazbilişim müşterilerine sunucuları geri 3ile7 gün arasında geri teslim edilecek.

Lütfen forum içerisinde artık bu tür konuların açılmasını istemiyoruz. Açan kişiler banlanacak arkadaşlar. Bir yorumunuz varsa bu konu altında dile getirin ve argo kelime kullanın!

Yarra Yedik

---------------------------------------------------------------

BU SW SUNUCUSU YURT DISI NDAN UZAK KURULDUGU İÇİN KESİNLİKLE KAPANMAZ ..

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Glitterfy0124011T440D31

[SIZE="6"] AÇILIŞ SAATİ 21-30
    AÇILIŞ TARİHİ 03.08.2010
    [/SIZE]
    *** Oto ÜyeLik ***

*** Oto Master ***

*** Oto SemboL***

*** Krowaz İtemleri Ekli ***

*** Japko İtemleri Ekli ***

***İtemler +8,Takılar +1 ***

***XSkip Güvenlik Sistemi***KESİNLİKLE HİLE YOKTUR

***Başlangıçta Joblar İçin Ne Gerekiyorsa Düşünüldü ve Eklendi***

*** Pot Derdiniz Yok.Potlar Sınırsız ***

***Tüm Scrollar sınırsız***

*** *Pathos Gloves ve Uzun Pelerin v4 Eklidir.***

***Sheller için Mükemmel Bir Görünüm Yapılmıştır.***

*** 83 olarak Başlıyorsunuz Stat Pointler Verilmiş Olarak ***

*** Mage Blink Skili Sorunsuz Olarak Çalışmaktadır ***

*** Warrior Cure Aktif / Asas Escrim Aktif ***

*** Her CLİENDLERLE UyumLudur ve Hiçbir Sorun Yaşatmaz..!! ***

*** Okçu 32k Vurma Bug'u Giderildi. ***

*** 50 KareLi 50 Karesiz oLmak Üzere 100 Adet Simge Vardır ***

***Kale Savaşları vs Sorunsuzdur.***

*** Asas MasteR 20 SkiLLeri Çalışır. Sorunsuzdur. ***

*** Db ' de Herşey Sorunsuzdur. Herşey FixLidir..***

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Dadas

Mage Skilleri :
    Mage Nowa 1200 -1300
    Mage Meteor 1600 -1500
    Mage 72 Staff 700 - 800 Arası

Rogue Skilleri :
    Not : Damageler Crıtıcal ve Master 20 Atıldığında Rogue vs Rogue Damageleridir.
    Spike 3000
    Thrust 1300
    Pierce 900

Warior Skilleri :
    Warrior vs Warrior Damageleridir.
    Hell Blade 900-1100

Priest Skiller :
    Priest vs Rogue Damageleridir.
    Heliss : 1000 1100 Arası
    Malice ile 1300 1400 Arasıdır
    Buf Rez Heal skıller Standarttır

[SIZE="5"]Oyunun
    Kapanma Gibi bir Durumu Yok Alınan Dedicared Sunucu Sözleşmeli
    Olarak Alınmıştır…[/SIZE]

[SIZE="5"]Savaş Saatleri 13:00 / / 23:00[/SIZE]

[SIZE="5"]TUANNA EMPİRE 'nın Tüm Skilleri Aktiftir. Okçu – Mage Teamleri Bekliyoruz.
    Tp Sc Drobu ' Worm '
    DD Drobu Tüm Bandicoot Türleri[/SIZE]

[SIZE="5"][/SIZE]
    Server İsmi : Tuanna Empire
    Açılış Tarihi : 31.08.2010
    İp Adresi : 88.250.74.59
    Panel :88.250.74.59

[SIZE="5"]7/24 PK | Anti-Cheat | %100 Eşit Joblar | Hergün 2 Savaş |

EN ÖNEMLİSİ EN İYİ PK SERVER OLMAMIZ..[/SIZE]

[SIZE="5"]-Serverimizle ilgili Birkaç Resim -[/SIZE]

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Clipimagse002

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Mageg

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Clipimage04k

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Pri

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Savas

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Bifrost1

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Bf2d

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Arstleri1warrior

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Arstleri2

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Arstleriasas

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Pric

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum  Glitterfy0124011T440D31

[SIZE="5"]Server İsmi : Tuanna Empire
    Açılış Tarihi : 31.08.2010
    İp Adresi : 88.250.74.59
    Panel :88.250.74.59
    [SIZE="5"]Forum Adresimiz : www.tuannaempire.yetkinforum.biz [/SIZE]

7/24 PK | Anti-Cheat | %100 Eşit Joblar | Hergün 2 Savaş |[/SIZE]

k2 Networl Türkiye ye Gecince Dava Acmıslar . Yazı ve Link Paylasıyorum Tüm Sw Kurucuları Ve Oyuncuları Okusun ....

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 6:12 pm