pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Kill Switch [Amatör bir Aksiyon] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Kill Switch [Amatör bir Aksiyon] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Kill Switch [Amatör bir Aksiyon]

spyvirüsü
    spyvirüsü
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 285
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 29/06/09
    Warıor
    Oyun Kurucu
    TS

Kill Switch [Amatör bir Aksiyon] Empty Kill Switch [Amatör bir Aksiyon]

Mesaj tarafından spyvirüsü Ptsi Tem. 27, 2009 12:53 pm

Gene bir savaş ve ortasında biz, tek başımıza

<table width="100" align="right" border="0" cellpadding="0" cellspacing="4"> <tr>
    <td>

</td>
    </tr>
    </table>

Bir gün gelecek ve bilgisayar tarihinde bir oyun türündeki neredeyse tüm
    oyunlar kült olacak deseler, hayatta inanmazdım. Yahu harcanabilir her başlık bu
    piyasada, tadı geçer, mevsimi unutulur derdim. Ben böyle gördüm, bizim
    bahçelerde her ağacın malı yenmezdi zira. Kimi ilacı alırdı, kimi gölgede
    kalırdı. Ne hikmetse büyük olgunluk hadisesi denk düşmüş.

Bu türden saymaya başlayalım. Splinter Cell, Metal Gear Solid, Max Payne,
    Hitman, hatta Grand Theft Auto bile denebilir. Aksiyon macera hikayeleri yani.
    Her birinin maşallahı var yahu, olmuyor ki böyle hepsi güzel, hepsi güzel?

Kill Switch [Amatör bir Aksiyon] 1_box

türü
    Aksiyon

yapımcı
    Hip Interactive

yayıncı
    Namco

çoklu oyuncu
    Yok

minimum sistem
    Intel Pentium III 800MHz ve üstü, 128 MB RAM, Radeon 7500 ya da GeForce 2 ekran kartı

Kill Switch [Amatör bir Aksiyon] Ic_degerlendirme

Genel : 85
    Grafik : 80
    Ses : 80
    Oynanabilirlik : 90

Ve şimdi de her nasılsa reklamı yapılmamış, gelmiş ama duyulmamış bir cevher
    avuçlarımızda. Kill Switch!

<table width="150" align="LEFT" cellpadding="2" cellspacing="0" height="130"> <tr><td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#000000" cellpadding="1" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#ffffff" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle">Kill Switch [Amatör bir Aksiyon] 1_4_small</td> </tr> <tr> <td align="center" valign="middle"> (Duvara saklanıp ateş etmek çok önemli.) </td> </tr> </table> </td> </tr> </table> </td></tr></table> Önce Xbox, akabinde PS2 versiyonu boy gösteren KS, şimdi de PC monitörünü
    süslemek üzere yanıbaşımızda. Aksiyon, silah, tek kişilik ordu, sessizlik,
    eğlence, tahribat, hikaye vesaire. Hepsi aynı cümlenin, hatta iki kelimenin
    içinde bir arada.

Şimdi tabi haliyle insan yazıyı okuyup �Yahu� der, �madem canavar gibi oyun,
    neden reklamı yapılmamış�? ben de haklısın birader diye cevap veririm, neden
    yapılmamış acaba, ben de fikir yürütemiyorum. Yani birçok firma sırf arka fondan
    nitroyu bastırıp dandik oyunları pohpohlayarak satarken, bu oyuna nasıl olur
    imza atmazlar, garip.

O değil bu değil de, materyal güzel. Şöyle ki;

Oyunu ilk kurmaya başladığımda, biraz hevesliydim. Zira hem övülen bir oyundu,
    hem PC için hep iyi oyunların çıktığı bir türde şansını deneyecekti hem de
    reklamsız geliyordu. Ne diyeyim, pek başarı şansı vermedim �ki dediğim oldu da
    insanlar farkedemedi- ama hasretler içinde bekleyedurdum. Ve gün bugündür, taş
    gibi oyun ve ufak hatalar silsilesi ile bir yeni yolculuk.

Şimdi, karakterimiz bir gelecek savaşçısı. Nasıl oluyorsa oluyor işte, bugünün
    topraklarında, bugünün düşmanlarında ve bugünün hayatıyla oynuyoruz ama
    adamımızın teçhizatı ve yardımcıları pek bugün bazında listelenmiyor. Ne demek
    istediğimi ancak oyunu oynarsanız anlarsınız diyebilirim. Karakterin zira
    maşallahı var, ne bulsa kullanabiliyor.

<table width="150" align="RIGHT" cellpadding="2" cellspacing="0" height="130"> <tr><td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#000000" cellpadding="1" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle"> <table width="100%" align="CENTER" bgcolor="#ffffff" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%"> <tr> <td valign="middle">Kill Switch [Amatör bir Aksiyon] 1_8_small</td> </tr> <tr> <td align="center" valign="middle"> (Helikopter mi? Hiç sorun değil.) </td> </tr> </table> </td> </tr> </table> </td></tr></table>
    Oyunun grafikleri gerçekten çok güzel. Aslen iki arada bir derece, ama olması
    gereken de buymuş. Şimdi Splinter Cell�deki inanılmaz yumuşaklık, Metal
    Gear�daki askeri hareket gerçekliği, Hitman�deki görüş açısını hayal edin.
    Bunların hepsini veriyor oyun ama birazcık daha geride kalmış bir teknolojiyle
    verip donanım ihtiyacını da geri çekiyor. Karakter hareketleri yeterince hızlı
    ve yumuşak, nişan alması kolay ve düşmanlar bulundukları ortamdaki duvar,
    çıkıntı, koltuk gibi şeylerin boşa durmadığını gösteriyor. Üstelik bunlar için
    gereken, çok mütevazi ve basit bir sistem ne güzel ki. Herkesin evindeki birkaç
    nesil önceki sistemlerde oyunun çalışmaması için hiçbir sebep yok. Hem de
    detaylar karşınızda. Zaten fazla bir ayar olmadığından, çözünürlük değiştirerek
    hemen oyunun keyfine dalıyorsunuz.

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 7:02 pm