pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma...

OneMinute
    OneMinute
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/08/10
    Asasian
    Tasarımcı
    Diğer Takımlar

dikkat Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma...

Mesaj tarafından OneMinute Paz Ağus. 22, 2010 6:29 am

OYUNUN KURULUM VE AYARLARI OKUYUNUZ !!!Server Durumunu Öğrenmek İçin Panele Bakınız.Oyunu Oynamak İçin Bilgisayarınızda Client Yoksa Full Clienti İndirinizBilgisayarınızda Knight Online Client Varsa Pacthi İndiripÇıkan Dosyaları Clientin Bulunduğu Klasörün İçine AtınTüm İşlemleri Yaptıktan Sonra Klasordeki Launcher A TıklayıpOyunu Çalıştırın Ve Şifre Kullanıcı ADI Soracaktırİstediğiniz Kullanıcı ADI Ve Şifrenizi YazınVe Oyuna Girin :)Server İp:lahananetwork.netPanel : [URL="http://www.lahananetwork.net"]www.lahananetwork.net[/URL]Forum: [URL="http://www.kelekistan.com"]Full Film İndir,Download,TekLink,Full,Oyun,İndir,Download,Crack,Yükle,Resimli,Sorunsuz,Hile,Wall,Couner Strike,PVP,sXe[/URL]Oyun PachtGerekli Pacth Çıkan Dosyaları KO nun İçine AtınBu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Indirhttp://hotfile.com/dl/63707719/1b2a7ce/1301.rar.html[size=14pt]FullClient[/size] Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Indir[URL="http://hotfile.com/dl/59433061/e312105/1299_Full_Client.rar.html"]Hotfile.com: One click file hosting: 1299 Full Client.rar[/URL]İndirin Rardan Çıkartın Ve Launcher.exe den Oyunu Çalıştırın Şifre İD soracaktır Otomatikman Bir Şey girin OTO uyelik vardırOyundan Bir Kaç Resim Altadır İnş BeğenirsinizBu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Hak82/1 LvL BaşlanGıç2 Dakikada 83 LvL OlabiliyorsunuzKarakterlerin Üstü Full İtem DoluSilahlar Ve Elbiseler +8Takılar +3Banka Full İtem Dolu [CZ Ye Gitmeden Önce İnceleyin][/li]Savaşlar Da Sıfır Bug[/li]Tüm Karakterler EşitOtomatik Kayır (Not: 1 Ay Boyunca Servera Girmeyen karakter Otomatik SilinecektirLisanslı Soacs V30 Karumalı+9 İtemler Bowlda Boslardan Çıkmaktadır +10 a BasılabilmektedirStat Ve Skill Sıfırlama BugsuzGM lik Satışı YokturNp Sağ Taraf Birincisi Human Ve Karus Otomatikman KraldırCastle Siege War ÇalışıyorOyuncuların Önerilerini Ve Şikayetlerini Bildirebilecekleri Bir Forum MevcutServer 1 Aydır Online Ortalama 75 User Oyunda (Gece Tabi Biraz Düşüyor)Oyun Drop Listesi
    Lobo -------- Warrior Chitin Shell +9 Helmet Ve PauldronLobo -------- Rogue Chitin Shell +9 Helmet Ve PauldronSamma ------- Warrior Chitin Shell +9 Pads Ve BootsSamma-------- Rogue Chitin Shell +9 Pads Ve BootsFelanko------ İron Necklace(+4),,İron Belt(+4),,Ring Of The Felankor(+4)Ultima ------ Minotaurs Earring(+4),,Glass Belt(+4),,Lillimes Enticement(+4),,Chitin Shield(+9)Atross ------ Priest Shell Pad-Pauldron-Helmet-Boots (+9)Lupus ------- Priest Chitin Shell Gauntlet (+9),,Complete Robe-pants-helmet (+9lycaon------- Complete Glove-Boots (+9),,Hanguk Sword(+9)bakirra------ Lugias(+9),,Avedon(+9),hell breaker (+9Barrk ------- Elf Belt(+4),,Howling Rooster(+4),,Sherion (+9)Talos ------- Exceptional Raptor (+9),,Dread Shield(+9),,Lycaon staff(+9)Trol king --- Scorpion Shield(+9),,Lobo hammer(+9),,Lycaon hammer(+9)Bach -------- Warrior - Rogue Gauntlet +9Snaq Quenn -- Raum +9,,Elf-Metal Earring(+4)Deruvish Founder--- Undefeatable Baal (+9) ,,Exceptional Raptor (+9),,Holy Animor(+9)antares------ Lich Kings Pride(+4),,Gabs Blessing(+9),,String Of Skulls(+4)Hyde -------- warrior Dragon Shell Helmet Pauldron padLesath------- warrior Dragon shell boot gauntletshaula------- rogue dragon shell helmet-pauldron-pads (+9Bone colecter---rogue shell boots - gauntlet +9duke ----- priest dragon shell helmet -- pauldron--pad-- +9bishop---- priest dragon shell gauntlet-- Boot +9kekurikaka- Mage Dragon Shell helmet pauldron pad +9Javana -- mage dragon shell glove ve bootsObl------ Dark Vane(+9),Dagger of <selfname>(+9)
    Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... SsBu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Gal.php?g=adsz1Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Adsz1Bu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Adsz2jBu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Adsz3aBu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Adsz4uBu Server Kaçmazzzz Bire Bir Ws de Kimse beni alamas diyorsan kacırma... Adszed

Forum Saati Cuma Mayıs 17, 2024 3:57 am