pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

The Sims 3 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

The Sims 3 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

The Sims 3

MayoneZ
    MayoneZ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2595
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/05/09
    Priest
    Tasarımcı
    BJK

The Sims 3 Empty The Sims 3

Mesaj tarafından MayoneZ Cuma Tem. 24, 2009 5:40 pm

SIMS 3 YENİ BİR HAYAT
    Oyuna ilk olarak yaşayacağımız muhiti seçmekle başlıyoruz, ardından da new game dedikten sonra Sim yaratma ekranı bizi karşılıyor. 6 farklı Sim grubundan (bebek, çocuk, genç, genç yetişkin, yetişkin ve yaşlı) birini seçiyoruz. Eğer bebek, çocuk ve genç gruplarından birine ait bir Sim yaratırsanız haliyle oyun sizden yanına bir de yetişkin sim yaratmanızı istiyor. Bir ailede ise en fazla 8 sim yaratabiliyorsunuz, ama benim size tavsiyem bir sim yaratmanız size yeterli olacaktır, daha fazlası sizi, özellikle de yeni başlayanları zorlayabilir. Sim yaratma ekranında üzerinde durulması gereken temel şey ise, traitler yani siminizin kişisel özellikleri, zira bütün oyun siminizin kişisel özelliklerine göre yönleniyor. Hatırlarsanız ilk Sims oyununda traitler yoktu, ikinci oyunda ise sadece 8 tane vardı, fakat Sims 3'te sizi bekleyen tam 63 tane trait var ve siz bu 63 trait içinden bebeklerde 2, çocuklarda 3, gençlerde 4, genç yetişkin, yetişkin ve yaşlılarda ise en fazla 5 trait seçebiliyorsunuz. Seçtiğiniz traitlere göre de Siminiz için 5 farklı yaşam amacı çıkıyor ve bunlardan birisini seçiyorsunuz. Yalnız bebek, çocuk ve gençlerin yaşam amaçları olmuyor. Ayrıca gruplara göre de trait sayısı değişiyor. Yaşam amaçlarınız ise çok çeşitli, dünya liderliğinden tutun, bahçıvanlık ya da usta bir aşçıya kadar, simlerin çeşit çeşit yaşam amaçları mevcut. Ayrıca traitler yalnızca sizin yaşam amacınızı değil oyundaki karakterinizin hareketlerini de doğrudan etkiliyor. Örneğin korkak bir karakter evde yangın çıktığında evi terk edip bayılabiliyor, buna karşın cesur bir karakter ise hemen yangının olduğu yere gelip o yangını söndürüyor. Ayrıca trait seçimi kendi içinde çelişmeyecek bir mekanizmaya göre tasarlanmış yani bir karakterinize hem iyi, hem de şeytani traitlerini seçemiyorsunuz. Trait ve yaşam amacı seçimi haricinde karakter yaratma ekranı oldukça kısıtlı, çok az sayıda yüz şekli ve giysi var ama herhalde paketlerle bu menüde genişletilecektir.

Karakterinizi yarattıktan sonra, karakterinizin yaşayacağı bir ev seçip ya da inşa edip oyuna başlıyoruz. Sizlere oyunu doğrudan anlatmak yerine yarattığım karakterin bir kaç haftalık hayatını anlatsam daha iyi olur sanırım, çünkü oyunu anlatmaya kalksam sayfalar sürer. Çoğu Sims oyuncusu, oyunda kendilerine benzer karakterler yaratmaya çalışıyorlar ve o karakterleri yönetiyorlar. Zaten kendi hayatımızı yaşıyoruz, birde bunu sanal âleme aktarıp başında saatlerimizi harcamayı hep gereksiz bulmuşumdur, bu yüzden yarattığım sim hep olmak istediğim biriydi. Atletik, cesur, iyi, karizmatik ve dahi. Bünyemde böyle özellikler bulununca haliyle yaşam amaçları da astronot, uluslararası süper ajan ve süper star atlet gibi fantastik yaşam amaçları oldu ve ben uluslararası süper ajan olmayı seçtim. Bu amacım doğrultusunda Polis Departmanı’nda işe başlamam gerekirdi, ama ben en önce Askeriye’de çalıştım. Diğer simlerle kaynaşmak için gidip onların kapılarını çalıp sohbet ettim ve şansıma da kapı komşum Askeriye’den patronum çıktı. Tabi hemen onunla da iyi ilişkiler kurdum. İş yerimde de sürekli patrona yalakalık yapıyordum, böyle olunca iki gün içinde karşıma yeni fırsatlar çıkmaya başladı. Gelir düzeyim git gide artıyordu. Bu arada patronumla dostluğumuzu da ilerlettik, beraber yemeğe, balık tutmaya, pikniğe gidiyorduk, her şey çok güzeldi ta ki o güne kadar. Bir gün yemek yaparken neredeyse evi yakıyordum yangını zor söndürdüm gelen itfaiyeci bayandı, sosyalliğimle, karizmam bu noktada devreye girdi ve güzel itfaiyeci bayanla aramızda bir elektriklenme oldu. Ertesi gün patronumdan ayrıldım ve işi de bıraktım.

The Sims 3 Sims31kck2The Sims 3 Sims32kck2The Sims 3 Sims33kck2

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 11:32 pm