pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Turkgamer ile ilgili 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Turkgamer ile ilgili 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

3 posters

Turkgamer ile ilgili

intikam_61
    intikam_61
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 255
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/06/09

Turkgamer ile ilgili Empty Turkgamer ile ilgili

Mesaj tarafından intikam_61 Paz Tem. 05, 2009 12:24 pm

Şubat ayının 2005 inden beri :slap: online.İnsanları kazımak paralarını almak için kurulmuş server.Editlik yok serverda cıkan itemleri veriyoruz deselerde ROPE+5 BOC +5 AOF +5 ve serverda cıkmayan +10 walkry set. Verilebiliyo.Böyle olunca user carlar ezik oluyor.
    9 shel set 9 sherion 9 dw iron set +3 dual lego +3 dual howling rooster +4 itemlerin bunlardı.Edit herif geldi kritik ile 600 vurdugum warrior bana seri 1300 geçiriyo. Sonra edit yok diyolar zaten adamlar HP tavan townumuzda geziyolar.

Bide ben shout tan serverda edit yok ama BOC var BOc editten daha beter ediyor dedim diye banlandım.Adamlar bizim başka işimz var deselerde parayı bundan kazandıkları belli.

Serverda scde basılmıyor sc basma hakkı 15 YTL! editlik 55 YTL civarı başlıyor ama o ezik editlik Şöyle 200 -300 YTL civarı ver server ın en saglam carı olursun.

Ayrıca server ın db home ko dan calmamı almam mı neyse.Düphe kırla gidiyo.Açıkları aynı

Kısacası bu serverda oynayanların aklından şüphe ederim.
    Boşa bu serverda oynamayın 82 lwlde küfür bile etmeden ban yedik zaten 82 olana kadar kac saat kastım
    bunelan14
    bunelan14
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 9
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 28/06/09

Turkgamer ile ilgili Empty Geri: Turkgamer ile ilgili

Mesaj tarafından bunelan14 Ptsi Tem. 06, 2009 8:57 pm

it ogulları böylelerını dduvara baglayıp...
    quardianxx
    quardianxx
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 19
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 10/06/09

Turkgamer ile ilgili Empty Geri: Turkgamer ile ilgili

Mesaj tarafından quardianxx Çarş. Tem. 08, 2009 10:04 pm

onun gibi serverlere para verenlere akıllı demem ben .geri zekalılar bu adamlar para ile adam diziolar zevk aldıklarını sanıyolar boş ver birader sende başka server bulursun orda oynarsın onlar ancak salakları kandırırlar.malesef bizim ülkemizin sorunuda salakların cok olması .bende oynıorum ama nerde acık bulursam onu oynıorum üzerinde durmam bile .sülalelerini oyunda gm yapanlarıda oynamayın bide 0_o

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 6:11 pm