pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Ekran kartı sürücüleri nasıl internetten indirilip kurulur? | Cevabı İçin Tıkla 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Ekran kartı sürücüleri nasıl internetten indirilip kurulur? | Cevabı İçin Tıkla 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Ekran kartı sürücüleri nasıl internetten indirilip kurulur? | Cevabı İçin Tıkla

HolyDewy
    HolyDewy
    Silver Master
    Silver Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 688
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 30/04/09

Ekran kartı sürücüleri nasıl internetten indirilip kurulur? | Cevabı İçin Tıkla Empty Ekran kartı sürücüleri nasıl internetten indirilip kurulur? | Cevabı İçin Tıkla

Mesaj tarafından HolyDewy C.tesi Tem. 04, 2009 5:10 pm

[Eror::mGXD.Init(3)], [Eror::ApplicationInit()] hatası, bilgisayarın oyunu çalıştıramama hatası ve daha birçok hata ekran kartı sürücüsünden dolayı kaynaklanmaktadır. Bu konu içerisinde size NVIDIA ve ATI ekran kartlarının sürücülerini yüklemeyi ve güncelleştirmesini anlatacağım.

NVIDIA Ekran Kartı İçin
    Yükleme ve Güncelleştirme

Birinci Etap: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...] adresine girin.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 955x574 and weights 211KB.

Karşınıza gelen bu ekrandaki işaretlediğim yerdeki "Download Drivers" adlı butona tıklayınız.

İkinci Etap: Ekran kartı modelini, işletim sistemini ve yükleme dilini seçin. Lütfen bu adımda dikkatli seçim yapın ve "Search" butonuna tıklayın. Ayrıca resimin altında bulunan "Graphics Drivers" adlı butona tıklayıp ekran kartı modelinizi ve işletim sisteminizi otomatik taramasını sağlayabilirsiniz ancak bu özelliği şahsen tavsiye etmiyorum.

Üçüncü Etap: Kullanıcı sözleşmesini kabul edip "Download Now" butonuna tıklayın.

Dördüncü Etap: Önünüze yeni bir download penceresi açılacak ve dosyayı nereye kayıt edeceğinizi soracaktır. Eğer download linki açılmaz ise resmin üst kısmında bulunan "Click here" butonuna tıklayıp dosyayı kayıt edebilirsiniz.

Beşinci ve Son Etap: İndirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınıza sıradan bir oyun kurar gibi kurun. Eğer ki yanlış sürücüyü indirdiyseniz bir uyarı mesajı alacaksınız ve kurulum işlemine devam edemeyeceksiniz. Eğer bu hatayı aldıysanız lütfen ekran kartı modelini ve işletim sistemini doğru girdiğinizden emin olun.

ATI Ekran Kartı İçin
    Yükleme ve Güncelleştirme

Birinci Etap: [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...] adresine girin. İşletim sistemini ve ekran kartı modelini dikkatli/doğru bir şekilde seçip "GO!" adlı butona tıklayınız.

This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 819x311 and weights 28KB.

İkinci Etap: İşaretlediğim yerdeki "Download" adlı butona tıklayın.

Üçüncü ve Son Etap: İndirdiğiniz kurulum dosyasını bilgisayarınıza sıradan bir oyun kurar gibi kurun. Eğer ki yanlış sürücüyü indirdiyseniz bir uyarı mesajı alacaksınız ve kurulum işlemine devam edemeyeceksiniz. Eğer bu hatayı aldıysanız lütfen ekran kartı modelini ve işletim sistemini doğru girdiğinizden emin olun.

Yapamadığınız veya takıldığınız bir nokta olursa buradan sorunuz, yardım olmaya çalışacağım...

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 6:48 pm