pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

2 posters

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım

LinkinParK
    LinkinParK
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 257
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 23/05/09

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Empty FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım

Mesaj tarafından LinkinParK Paz Haz. 21, 2009 11:37 am

İşe başlamadan önce elinizde kesinlikle olması gereken tek şey; tertemiz, çamaşır suyuna bastırılmış, yumoşla yumuşatılmış kısacası aşağıdaki gibi beyazötesi bir formadır.

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Boformaiw7

Sakın bu resmi kaydedip işe başlamayın. Bu resim JPG formatındadır ve tek parçadan oluşur. Bizim bu formaya işlem yapmamız için ilk önce gövdeyi, kollarını, şortu, tozlukları v.s. parçalamız gerekir. Ne kadar katman varsa o kadar işimiz kolaylaşır. Tek parçayla çalışmak gerçek profesyonellerin işidir FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Smile.

Ben sizin için bu formayı parçaladım. Formanın parçalanmış haline rar dosyası olarak BURADAN (300 kb) sıkıştırılmamış olarak BURADAN ulaşabilirsiniz. Bu bir photoshop dosyasıdır. Bu dosyayı açmak ve forma yapmak istiyorsanız elinizde bu programın bulunması gerekir.

Veeeeeeee başlıyoruz....

Sahne 1

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Wol_errorResim yeniden boyutlandırıldı. Tıklayarak resmin büyük halini görebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 1280x800 ve büyüklüğü 156KB.
    FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 01vc9

Sahne 2

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Wol_errorResim yeniden boyutlandırıldı. Tıklayarak resmin büyük halini görebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 1280x800 ve büyüklüğü 171KB.
    FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 02xk1

Sahne 3

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Wol_errorResim yeniden boyutlandırıldı. Tıklayarak resmin büyük halini görebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 1280x800 ve büyüklüğü 162KB.
    FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 03hr2

Sahne 4 Burada ne kadar ayrıntı detay eklemek istediğiniz sizin hayal gücünüze kalmış. Takımın sahibi sensin. Formaya hangi sponsoru almak istiyorsan alabilirsin.
    FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Wol_errorResim yeniden boyutlandırıldı. Tıklayarak resmin büyük halini görebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 1280x800 ve büyüklüğü 708KB.
    FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 04hk7

Sahne 5

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Wol_errorResim yeniden boyutlandırıldı. Tıklayarak resmin büyük halini görebilirsiniz. Resmin orjinal boyutu 1280x800 ve büyüklüğü 177KB.
    FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 05ld8

Son Perde
    FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım 40945935ad7

İşte bu kadar. Artık sen de forma yapabiliyorsun. Burada verilen ipuçlarını hayalgücünle ve yaratıcı zekanla birleştirebilirsen ve birazda photoshaptan anlıyorsan profesyonel işlere imza atabilirsin.

Omuzdan kola inen çizgilere dikkat! Aşağıda kırmızıyla gösterilen bölegede omuzdan dirseğe çizgi iniyorsa, bunların hizasını çok iyi ayarlamanız gerekir. Eğer oturtamazsanız oyunda omuz çizgileriyle koldaki çizgiler aynı hizada olmayacaktır.

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Boformatx0
    göktürk
    göktürk
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 134
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 04/06/09

FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım Empty Geri: FİFA 08 forma Yapma - Resimli Anlatım

Mesaj tarafından göktürk Paz Haz. 21, 2009 3:12 pm

harika olmuş ellerine sağlık

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 1:50 pm