pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM]

Feelme
    Feelme
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 267
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/05/09

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Empty 1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM]

Mesaj tarafından Feelme Paz Haz. 14, 2009 12:32 pm

Evet Hazırsanız Başlıyalım ,
    Öncelikle Şunu Söyleyeyim Bütün Rar Şifresi Isteyen Dosyaların Şifreleri ;

Rar Şifresi : byayaz

iLk Once SQL Manager'imizi İndirelim http://download.microsoft.com/download/e/6/e/e6ea2122-5c4d-4a0d-baa8-8138548f9973/SQLEVAL.exe

Şimdide 1102 Server Dosyalarımızı İndirelim
    http://rapidshare.com/files/68673197/KnightOnline_Server.rar

Ve Şimdi Database'mizi İndirelim
    http://rapidshare.com/files/73169838/Starko.rar

[ # ŞIMDIDE RESIMLI TANITIMA BAŞLIYORUZ # ]

SQL'ye Girin Autorn'a Tıklayıp Şu Sayfaya Geliniz

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 140KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image002tm9

Buraya Geldikden Sonra Hiçbir Şeye Basmıyoruz Sadece Next Next Diyoruz.

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 49KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image004qs9

En Çok Hata Burada yapılır. Eğer Use the Local system account a tıklamazsanız SQL de Db yi çalıstıramazsınız. Oturum Açma hatası alırsınız Burayı da değiştirdikten sonra yine hiç bişiyi değiştirmeden next diyerek yükleyelim.yükledeikten sonra başlat a gelen Enterprise Maganer e girelim.Öncelikle Enterprise manager e girerek tepede microsft SQL server sın yanındaki + ya basın .

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 46KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image005cq4

Altına gelen SQL server group unda + sına basın Databeseye girerek sağ tıklayın ve New Databese sekmesine tıklayın
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 55KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image006pt2
    Name kısmına KN_online yazın ve tamama basın

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 82KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image007cl5
    Databaseye gelen KN_onlineyi sağ tıklayarak Tüm görevler ardından Restore databaseye basınız .Karşınıza gelen pencereye Options a basark Force restore over exiting database e tıklayın

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 112KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image008nx3

Ardından Generale basarak geri dönün ve oradan From device ye basın ardından Add ye basın ve Karşınıza gelen ekranda “… “ ya basın ordan Server dosyasının içindeki Db yi seçin ve 3 kere Ok ye basın

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 126KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image009cu9
    3 kere ok ye bastıkdan sonra Db yi yüklücektir.Yükleddikten sonra Burada pek fazla işimiz kalmadı .

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 161KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image010vf4
    Şimdi ODBC ayarlamaya gelelim.Enterprise managerden security e girin ve ordan login i tıklayın sağ taraftaki boş sayfaya sağ tıklayıp new login e girin.

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 123KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image011xh6
    Üstteki gibi ayarlayın ve bi başka yok daha gösteriyorum security de hazır sa adlı login vardır onu çift tıklayın ve sadece şifre yazıp tamam a basın

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 111KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image012px8

Bunlarıda hallettikden sonra denetim masası yöntemsel araçlar ve veri kaynakları ODBC ye girin.Yukarıdan Sistem DNS ye basın ve sağ taraftan ekle ye basın en alttan SQL server ı seçin ve ileri ye basın
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image013tb7
    ADI ya KN_online açıklama boş ve sunucuyada sql server sunucusunu seçin yada yazınİleri ye basın yukarıdan varsayılan veritabanını aşağıdaki ile değiştire basın ve ordan KN_online yi seçin ve ileriye basın bu kadar Aşağıdakileri tek tek ekleyin ama KN_online ye yaptığınız varsayılan veritabanını değiştire basmadan direk ileri ileri diyerek yükleyin
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image014fa5Şimdi gelelim Server dosyaları KurulumunaŞimdi arklar server dosyalarının belirli bi açma sırası vardır .Dosyaları Bu sırada Açarsanız sorun yaşamazsınız: 1: Versiyon manager 2:AI server 3:Ebenezer 4:Aujard bu sırada açarsanız sorun yaşamazsınız şimdi Bunların ayarlarını yazcaz Önce Versiyon manager Login server a girin içinde 2 tabe dosya olucak VERSİYON ve Versiyon manager Önce VErsiyo a giriyoruz İçindeki DNS=KN_online UID=sa PWD yide kendinize göre şifre yapın Defaunt path kısmınıda Giriceğiniz Clientin exe sinin yerini bilirtin Bunu Clientin içineki KnightOnline.exe yi sağ tıklayıp Hedef i kopyalayın Ve Versiyondaki default path e yapıştırın En alttaki Server_00=Buraya Bilgisayarınızın İp adresini yazıcaksınız.İp adresini bilmiyorsanız Öğrenmek için Başlat+Çalıstır kısmına cmd yazın.Gelen ekrana ipconfig yazın ordan İp adresi yazar o sizin ip adresiniz

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Wol_errorThis image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 1024x768 and weights 160KB.
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image015zp7
    Versiyon ayarı
    1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image016fj9AI SERVER AYARI

1102 Server Kurulum & Resimli Anlatım & Files & Database & SQL Manager[TAM ANLATIM] Image017cg0

Şimdi Cliente girin ve Server.ini yi açın içindekileri aynen böyle yapın[Server]Count=1ip0=Buraya Pc nizin Kendi İp adresinizi yazın ve kaydedin[Version]Files=1102Şimdi Yukarıda VerdiğiM Sırayla Server dosyalarını açıcazÖnce Login Server İçindeki Versiyon Manager e girin Versiyon manager açıldıktan sonra Aı server ı açın daha sonra ebenezer ve en son aujard ı açın (not: açtıklarınızı kapatmıyıcaksınız hepsi açık durucak isterseniz simge durumuna küçültebilirsiniz)Ve artık serverımız hazır [Hayırlı Olsun] .

Isteyenler İçin 2. Dosyalarım Var Kendi Dosyalarım ,LeviathaN Berkem Kardeşime Teşekkür Ederim , Filesler İçin

http://www.dosya.tc/Plei4des___Denny_DB_LeviathaN.rar.html Yeni Database
    http://www.dosya.tc/Server_Files_1098_Upload_LeviathaN.rar.html Yeni Server Files

Forum Saati C.tesi Nis. 27, 2024 1:25 pm