pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

>>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

>>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

4 posters

>>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO

SuurSuz
    SuurSuz
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 83
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 03/07/10
    Warıor
    Eski Oyuncu
    GS

>>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO Empty >>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO

Mesaj tarafından SuurSuz C.tesi Eyl. 11, 2010 7:19 pm

ArkadaşLar Server sahibi eşit server die bahsediyo ama Edit var. Ya Kendisi ya arkadaşı. Bahane Basmıştır Dio. Ama 1 saattir bırakın 10nu 9a qeçmedi itemler. Sonrada İşinize qeLirse Db benim Dbm diyo. Benden sölemesi bu bi karalama konusu yada intikam konusu deiL.
    Anaavrad küfür edip benim serverim istediğimi yapan bi adam eşit serverden bahsediyo.
    ang3lus
    ang3lus
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 280
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 27/08/10
    Priest
    Eski Oyuncu
    GS

>>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO Empty Geri: >>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO

Mesaj tarafından ang3lus C.tesi Eyl. 11, 2010 9:54 pm

SuurSuz demiş ki:ArkadaşLar Server sahibi eşit server die bahsediyo ama Edit var. Ya Kendisi ya arkadaşı. Bahane Basmıştır Dio. Ama 1 saattir bırakın 10nu 9a qeçmedi itemler. Sonrada İşinize qeLirse Db benim Dbm diyo. Benden sölemesi bu bi karalama konusu yada intikam konusu deiL.
    Anaavrad küfür edip benim serverim istediğimi yapan bi adam eşit serverden bahsediyo.

Arkadaşı Değil Kendi Charı.. Degısılmez Nıckıdır AzqInDrAgOn .. biz stafla 700 qrerken adm 1200 qrıor..
    Edıt ve Itemlerı db de sadece kendısınde waR.. O serverın Gm lıqını verdı bana Donuna Kadar blıorm Adamı.. Sırf Agzını Aramak Icın Madem Sen Edit CharLa pk Atıcaksn Bende Kendıme db den Ozel ıtem ıstıyorum Dedıqımde Parasını veren ozel ıtemını alır cvbını aLdım.. Ip yı Vps ye tasımaya calsyr.. Ev sunucusu Alms Gm'lı ksatmaya Calısyor.. Gırmeyın Server'a..
    MayonnaisE
    MayonnaisE
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 4234
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 08/07/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

>>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO Empty Geri: >>EDİT SERVER EA KO << | 83/1 PK | Krowaz & Gold Shell | Krowaz Item | EA-KO

Mesaj tarafından MayonnaisE C.tesi Eyl. 11, 2010 10:19 pm

Arkadaslar sizi anlıyorum ang3lus dedıgın konuyu kıtleyıp gerekn ıslem yaptım benım anlamadıgım adam sw acıyor galiba kendi zevki icin acmıs :D siz takmayın kafaya =)
    bolat16
    bolat16
    Yeni Üye

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 17
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/05/11
    Priest
    Yeni Oyuncu
    Diğer Takımlar

Mesaj tarafından bolat16 Perş. Haz. 23, 2011 8:22 pm

tşk ederim

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 8:26 pm