pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Metin2 Para Kasma Yöntemleri - Metin2 Para Kazanma - Metin2 Kolay Para Kasma 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Metin2 Para Kasma Yöntemleri - Metin2 Para Kazanma - Metin2 Kolay Para Kasma 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Metin2 Para Kasma Yöntemleri - Metin2 Para Kazanma - Metin2 Kolay Para Kasma

MétaLicSt0Rm
    MétaLicSt0Rm
    Moderatör

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 859
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 07/06/10
    Warıor
    Eski Oyuncu
    GS

Metin2 Para Kasma Yöntemleri - Metin2 Para Kazanma - Metin2 Kolay Para Kasma Empty Metin2 Para Kasma Yöntemleri - Metin2 Para Kazanma - Metin2 Kolay Para Kasma

Mesaj tarafından MétaLicSt0Rm Salı Haz. 08, 2010 2:23 pm

Metin2'de Nasıl Para Kazanılır?

Metin2 Para Kasma Yöntemleri - Metin2 Para Kazanma - Metin2 Kolay Para Kasma Yöntemi

Yöntem [1]

Ucuza al pahalıya sat yöntemi. Metin2'de en fazla para kazandıran yöntemlerdendir...
    [bkn: Ucuza Al Pahalıya Sat Yöntemi]

Yöntem [2]

40. seviyeye ulaşınca [40 lwl, 40 level, 40 lvl] şeytan kulesine gidip bol bol para kasmak . 4 saat içinde 500k gibi ciddi miktarlar kasabilirsiniz, üstelik fazla pot da harcanmıyor .
    Şeytan kulesi yöntemleri:
    1.)Normal slotları keserek düşen paraları toplamak.
    2.)Bol bol şaman keserek aslan katleden vs. düşürüp markete [NPC] satmak. [Neden markete? Çünkü bu silah pek para etmiyor oyuncular arasında : ))]

Yöntem [3]

Metin2'de yürüme modunu kullanarak para kazanmak [kodlar: /set_w [yürümek] /set_r [kosmak]]
    Peki nasıl kullanacaksınız?
    Örnek konuşma metni:
    "Slm.
    A.s
    /set_w yazsana bir tane.
    Ne işe yarıyor?
    Süper exp veriyor.
    Ok. Ama bir şey olursa?
    Ben yapıyorum neden bana bir şey olmuyor? : ))
    ok. yapıyorum.
    ...
    Lan geri düzelt lan beni *****
    Para ver düzelteyim : )))"

Umarım konu anlaşılmıştır. Ancak ters de tepebilir : )))

Yöntem [4]

"Yang hilesi atam mı? " ya da "Cekme hilesi atam mı?" gibi yöntemler, tabii ki bunları da bir ücret karşılığında yapacaksınız...

Yöntem [5]
    Pazar kurduğunuzda nesneleri [itemleri] ucuza satmak, fiyat kırmak. Örnek:
    Hamle Bk 100k'ya gidiyor ise 90k 'ya koymak gibi..

Yöntem [6]

Kata çıkmak [Örümcek Zindanı 2.Kata Çıkmak] .. Kata çıkınca zaten ortalık item kaynayacaktır... Yalnız bu gerçek para isteyen bir yöntemdir.

Yöntem [7]
    "Abi beni kasar mısın?" diye gelen ezikleri kullanmak, evet biraz çirkinleşiyoruz ama savaştayız sonuçta : )))

Örnek Diyalog:

"Slm abi
    Ne var?
    Abi beni kasan mı
    Para ver
    tmm abi ne kdr
    10k ver
    tmm abi
    ama kascan de mi
    he olum bizde yalan olmaz "

ηєgαтινє®️ Arkadaşımızın Yöntemi

yöntem[8]: 26 lwl olduktan sonra 26nın zırhını +6ya bastıktan sonra maymun zindanına gidip at madalyonu düşürün bende 15dk sürer..75k yada satın..Ben günde 400,500k yapıyordum

ddgencayy arkadaşımızın yöntemi
    yöntem[9]: balıkçılık;30 LwL olup balıkçıdan bır olta edinin.Balık tutup satın.Yada istridye çıkartıp satın.Diğer itemleride (boya vs.)satıp para yaparsiniz

Umarım İşinize Yarar İyi Para Kasmalar
    Metin2 Para Kasma Yöntemleri - Metin2 Para Kazanma - Metin2 Kolay Para Kasma Smile

Forum Saati Cuma Nis. 19, 2024 11:45 am