pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Yılan Kavimi - Çift Bıçak Yapılandırma Rehber 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

Yılan Kavimi - Çift Bıçak Yapılandırma Rehber 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

Yılan Kavimi - Çift Bıçak Yapılandırma Rehber

MayoneZ
    MayoneZ
    Gold Master
    Gold Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 2595
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 06/05/09
    Priest
    Tasarımcı
    BJK

Yılan Kavimi - Çift Bıçak Yapılandırma Rehber Empty Yılan Kavimi - Çift Bıçak Yapılandırma Rehber

Mesaj tarafından MayoneZ Çarş. Ağus. 05, 2009 2:37 pm

Stat Dağılımı

Size ne kadar mantıklı gelebilir bilemiyorum ama ben böyle yaptım. 39. seviyeye kadar stat puanlarınızı 10'a kadar zindelik kalanlar güç şeklinde dağıtmanız yönündeyim. Bu kasılırken çok işe yarıyor. 39. seviyede statlarınızı Uluran'dan ücretsiz sıfırlayıp asıl statlara geçin. Asıl statları söylüyorum;

Forumda o kadar bilgi verildi. 3 Güç 2 Zindelik yok 4 Güç 1 Ustalık vs. tarzı ben bu düşünlere saygı duyuyorum. Fakat o kadar araştırdım ve en mantıklı yöntem olarak şunu buldum. Hayat iksiri, ruh iksiri kullanılmayan bir PK yaptığınız zaman ruha gerçekten çok ihtiyaç duyarsınız. Bu ruh ihtiyacını ilk seviyelerde "2 Güç, 1 Ustalık, 1 Zindelik, 1 Ruh" yaparak telafi edebiliriz. Tabii Bu stat dağılımı bir yere kadar. Ruh puanımız 40 olduğu zaman. "2 Güç, 2 Ustalık, 1 Zindelik" stat dağılımına başlıyoruz. Seviyemiz 65 olduğu zaman hasar olarak palacılara yetişebilmek için "3 Güç, 1 Ustalık, 1 Zindelik" stat dağılımına başlıyoruz. Bunu 100. seviyeye kadar sürdürüyoruz. 100. seviyede gelen 15 stat puanını "10 Güç, 3 Ustalık, 2 Zindelik" olarak devam ettiriyoruz. Bu stat dağılımıyla hasar olarak palacılara azda olsa yetişebilir, defans olarak palcıların yaklaşık iki katı defansa sahip olabiliriz.

Beceri Geliştirme

Size beceri olarak o kadar fazla açıklama yapmıyacağım. Ama yine de birşeyler anlatmaya çalışacağım. İlk olarak en yüksek seviyeye getirmeniz becerileri sırayla yazmak istiyorum:

1- Çoklu vuruş [ilk seviyelerde Enki'den öğrenilen çoklu vuruş becerisini en yüksek seviyeye getirin. 30. seviyede Enki'den öğrenileni silip Ten Yırtan'ı en yüksek seviyeye getirin.]
    2- Kasırga Düzeni
    3- Takip edilemeyen adımlar
    4- Hava duvarı
    5- Felç
    6- Hiddetli Albız
    7- Manevi Kalkan [c Kılıç]
    8- Enerji soğurumu
    9- Koşma Skili

Bu skilleri en yüksek seviyeye getirdikten sonra bulduğunuz diğer beceri kitapları ne bileyim 7. bıçak kitabı olabilir, 6. bıçak kitabı olabilir, Demir Ten olabilir, efendime söyleyim elementler olabilir o tarz becerileri en yüksek seviyeye getirebilirsiniz. Bunlar en yüksek seviyeye getirmeniz gereken temel becerilerdir.

Kasma Alanları

1-8 Seviye - Goblin
    8-10 Seviye - Ejder Rahibi
    10-15 Seviye - Katil Balık
    15-17 Seviye - İskelet Rahibi
    17-19 Seviye - Goblin Asker
    20-30 Seviye - Kum adam
    30 - 35 Seviye - Ölühan
    35 - 40 Seviye - Kule işçisi
    40 - 50 Seviye - Mağaramızdaki Seçkin Goblinlerde kasabilirsiniz.
    50 - 55 Seviye - Mağaramızdaki Kamburlarda kasabilirsiniz.
    55 - 62 Seviye - Mağaramızdaki Kadın Muhafızla kasabilirsiniz.
    62-90 Seviye - 3. Bölgedeki Yasaklı Koruma Liderinde kasabilirsiniz.
    90-100 Seviye - Yasaklı Patika'nın girişinde bulunan Ölü Uzmanlarda kasabilirsiniz.
    100-105 Seviye - Yasaklı Patika'daki Tosunlarda kasabilirsiniz.
    105-113 Seviye - Son bölgedeki Yaşlı Mukor'da kasabilirsiniz.

İtemleriniz

Seviyenize en yakın nadir bıçağın %60'ı seviyenize her zaman yeticektir. Zırha gelirsek %60 geliştirilmiş bir zırh hiç fena olmaz. Sizi defans bakımından ve atak bakımından en iyi %60 zırhlar idare eder.

Forum Saati Perş. Mart 28, 2024 10:11 pm