pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

karahan online a üye olmak [genel anlatim] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Join the forum, it's quick and easy

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin2

Sizleri Neler Bekliyor ?
-Foruma Üye Olarak Yeni Arkadaşlıklar Edineceksiniz.
-İnternette Zaman Geçirecek Bir Alanınız Olucak Ve Eğleneceksiniz.
-PvP Server Tutkunuysanız Pvp Serverlerde Yenilikleri Takip Ediceksiniz.
-Yeni Açılan Serverleri Anında Bulacaksınız .
-Gmlik Adaylığı Koyacaksınız.Serverinizi Tanıtacaksınız.
-Pvp Serverler Hakkında Herşey Bu Forumda Olucak.
-ÜYE OLURSANIZ FORUMDAKİ REKLAMLAR GÖZÜKMEZ
Bunlardan Yararlanmak İçin Sizden Tek İsteyimiz Üye Olmanız Yada Giriş Yapmanız.

karahan online a üye olmak [genel anlatim] 30us3s8
Lütfen Foruma FİREFOX İle Giriniz !

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

pvp serverler,pvp server,pvp serverlar,private serverlar,private serverler,private server,metin pvp server

pvpserverler.forumclan.com  Üye sayımız +105.000 / Aramıza Hoşgeldiniz !

karahan online a üye olmak [genel anlatim]

kaptan45
    kaptan45
    Bronze Master
    Bronze Master

<b>Mesaj Sayısı</b> Mesaj Sayısı : 442
    <b>Kayıt tarihi</b> Kayıt tarihi : 22/07/09
    Mage
    Eski Oyuncu
    GS

karahan online a üye olmak [genel anlatim] Empty karahan online a üye olmak [genel anlatim]

Mesaj tarafından kaptan45 C.tesi Tem. 25, 2009 8:53 pm

SERVERA UYE OLAMAYAN ONLARCA ARKADASIM VAR ONUN ICIN DETAYLI ANLATIYORUM;

size gelen ilk sayfayi dolduruyorsunuz..
    Gelen ekranda size doğum tarihinizi sormaktadır. Kayıt işlemine devam etmek için doğum tarihinizi girmek mecburiyetindesiniz. Doğum tarihinizi girdikten sonra "Sonraki Adım" adlı butona tıklayınız.

Dördüncü Etap: Doğum tarihinizi girip "Sonraki Adım" adlı butona tıkladıktan sonra karşınıza aşağıdaki resimdeki gibi ekran gelecektir.

Hesabınızı oluşturmanız için buradaki bilgileri eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Buraya girdiğiniz bilgileri unutmayınız, ileride karşınıza çıkacaktır. Sorduğu sorulara ne yazmanız gerektiğini aşağıdaki açıklamada bulabilirsiniz.

1) Kullanıcı Kimliği: Karşısındaki boş kutucuğa oyuna girerken yazacağınız ID'yi/Niki yazınız. Yazdıktan sonra "Kontrol" adlı butona tıklayınız. (Aksi takdirde hesabınızı açmanız için izin verilmez!)
    2) Parola: Karşısındaki boş kutucuğa oyuna girerken yazacağınız şifrenizi/parolanızı yazınız. (Dikkat edeceğiniz husus; 6-12 Karakter olması ve en az bir harf ve bir rakam içermesidir.)
    3) Parola Onayı: Karşısındaki boş kutucuğa yazdığınız parolayı yeniden yazınız. (Nedeni: Girmiş olduğunuz parolayı yanlış girmiş veya başka tuşa eliniz çarpmış olabileceğindendir.)
    4) E-Posta: Karşısındaki boş kutucuğa kullanacağınız, hesap bilgilerinin geleceği, gerçek bir e-posta adresi yazınız. Yazdıktan sonra "Kontrol" adlı butona tıklayınız. (Aksi takdirde hesabınızı açmanız için izin verilmez!)
    5) E-Posta Onayı: Karşısındaki boş kutucuğa bir önceki etapta girmiş olduğunuz e-posta adresinin aynısını yazınız.
    6) İsim: Karşısındaki boş kutucuğa isim ve soyisminizi yazınız.
    7) Cinsiyet: Karşısındaki seçeneklerden cinsiyetinize uygun olanı işaretleyiniz.
    8) Güvenlik Sorusu: Karşısındaki kutucuktan herhangi bir güvenlik sorusu seçiniz. (Parolanızı değiştirmek istediğinizde karşınıza çıkacaktır.)
    9) Cevabınız: Karşısındaki boş kutucuğa güvenlik sorusunun cevabını yazınız. (Parolanızı değiştirmek istediğinizde sorulacaktır.)
    10) Doğrulama Kodu: Resimde gördüğünüz karakterleri resimin altındaki boş kutucuğa giriniz.
    11) Şartlar: Bu kutuyu işaretleyerek MAYN Interactive için [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...] ve [Linkleri görebilmek için üye olmalısınız. Üye olmak için tıklayınız...] kabul etmiş olursunuz. (İşaretlemediğiniz takdirde hesabınızı açmanız için izin verilmez!)
    Son olarak "Sonraki Adım" adlı butona tıklayınız.

eger sorun olursa cellat_samet@hotmail.com' u ekleyiniz......

Forum Saati Cuma Mart 29, 2024 8:34 am